bugün

vizyonsuz denyoları gösteren başlık olmuş. olacak, olmalı.

nasıl bir ortamda yaşanılıyorsa bütün herkesi aynı kılıfa uydurmaya çalışan insanları küçücük kafasından ibaret sanan yazar saçmalığı. bunu yazdığım tuşa, saniyelere, enerjiye yazık ama neyse.
apple kullananların kullandıkları ürünün hastası olması, reklamını yapması, pazarlamacıdan daha ateşli olması gibi pek çok tanımla içi doldurulabilir o "şey" kavramının. neden bu kadar aşıksınız telefonunuza anlamıyorum. bir de neden "herkes bir gün apple kullanıcısı olacak" gibi bir tutum takınıp rakip firma telefonları bozulduğunda seviniyorsunuz, onu hiç anlayamıyorum. kapitalizm işte deyip geçiyorum, kullanılan ürüne aşık edip taraftar ediyor bir de.
Ne olması şey olması, Kapitalizm kölesi, yarı fiyatına aynı özelliklerden daha iyisini alabiliyorken gidipte hava civa için markaya para vermek gönüllü enayiliktir.
şirketim sağolsun 3500tl fiyatındaki telefonu 1500tl ye aldım eski telefonu mu da 800tl ye sattığımı düşünürsek 700tl cebimden çıktı.

pekte şey değilim sanki
Ne olması? Pardon. Kullandığım telefon markasına göre bile bölüneceksem buyrun.
genelde geyler apple kullanıyor, şimdi gözlerinizi kapatın ve yolda sokakta veya çevrenizde gördüğünüz geyleri ve travestileri düşünün. istisnasız hepsi iphone kullanıyor.
insanları kullandıkları telefonun markasına göre ayırmaya çalışan aptallara göre daha az şey olmasıdır.
enayi ve asalak olarak devam ettirilmesi gereken cümle. apple a para veren adamda beyin kalıntısı bulamazsınız.
apple kullanıcılarını yermeye çalışırken aslında kendilerinin ne kadar şey olduklarını gösteren kişilerin düşüncesidir.
robot gibi .