1. 1.
  atatürk öğrenci sitesi nin kısaltılmışı.
  ... say
 2. 2.
  aslında gelmeden önce herkesin çok korkuttuğu ama içine girince o kadar da korkunç olmayan, hatta çoğu zaman zevkli bile olabilen bi yurttur. *
  -1 ... nickoless
 3. 3.
  age of shadows'un kısatlmasıdır.
  ... naytro
 4. 4.
  güzel hoş bir yurt kızlar ve erkeklerin olduğu 10 bloktan oluşan sosyal tesisleri internet olanağı kapalı spor salonu ve futbol sahası olanbir devasa bir devlet yurdu.
  ... tansfromm
 5. 5.
  insanın bu sene kendimi buraya atıyım da seneye bi yer bulurum fikriyle girip, üniversite bittiğinde bile çıkmak istemeyeceği, tramvay durağına sahip bir devlet yurdu. voleybol, futbol, basketbol sahaları, masa tenisi, internet kafe, sinema salonu, kapalı spor salonu, 2 büyük kantini, geleneksel olarak yapılan eğlenceleri ve fast food imkanıyla çoğu ihtiyaca karşılık veren büyük bir yurt.
  1 ... shicatin
 6. 6.
  2000 den fazla öğrencinin bulunduğu bi süre kaldıktan sonra ya koşarak uzaklaşılan ya da bir daha ayrılmak istenilmeyen yurttur. bunun ortası yoktur.
  ... bagwell
 7. 7.
  lanet bir öğrenci yurdu. en fazla bir sene kalınası. o da arkadaş edinmek için. her gece odaların basıldığı erkek öğrencilere bir türlü rahat verilemeyen, kızları ise gece 12 de bloklarına kitleyen yurttur. benim zamanımda olaylar azalsa da haftada bir kolu kırık biri kesin oluyordu. oruç tutmayanların, oruç tutmayanlar tarafından, oruç tutmadığı için dövüldüğü; aynı zamanda içki içenlerin, içki içenleri,içki içtikleri için dövdüğü ironilere sahip bir yurttur. son duyduğuma göre kişiler hakkında çetere tutulup aynı suçu bir daha işlerse dövüleceği yurttur. burayı kanla aldık kanla veririz diyen kendilerine ülkücü diyen insanların bulunduğu yurttur.
  1 ... rotrima
 8. 8.
  zeytinburnu-cevizlibağ'da yer alan ve yurtkur'a ait olan öğrenci yurdudur..eger hala degişmedi ise 6 erkek 4 kız bloğu mevcuttur..atatürk öğrenci sitesi yani kısaca aös'e ulaşım gayet rahattır..tramvay hattı aös yakınlarından gecmektedir ve cevizlibag-atatürk ögrenci sitesi adında bir tramvay duragı bulunmaktadır..yurtta internet cafe,sinema,bilardo salonu,berber ve bayan kuaförü bulunmaktadır..80'li yıllarda sadece erkek ögrencileri barındırmıştır..yurt eskiden askeri tesis olarak kullanılmakta oldugundan altından tüneller gecmektedir..bu tünellerin topkapı istikametine kadar uzandıgı söylenir..zaten yurt banyolarına inildiginde tüm blokların yer altından birbirine baglı oldugu görülecektir..odalar 4 kişilik olmakla beraber pek de temiz bir yurt degildir..özellikle banyolar ''it baglasan durmaz'' kıvamındadır..banyolar jean claude van damme filmlerindeki atmosferi insana yasatmaktadır..yurt olaylar bakımından gayet hareketlidir..sabahın 4-5'inde odanızın basılması gayet normaldir..ayrıca kavga gürültü asla eksik degildir..ülkücü agırlık kendisini yurt içerisinde hissettirmektedir..yurdun berberi hikmet abidir..sacları belli bir şekle sahip erkekler hikmet abinin hünerli ellerine kendilerini bırakarak belirgin bir şekle sahip olmadan berber dükkanından cıkmaktadırlar..yemekler ise ''ehh isşte'' dedirtecek lezzettedir..şu anonslar ise olmazsa olmazdır:
  ''elegtirik tegnisyeni musa bal,lütfen danışmaya''
  ''a be eraş taza gana ihtiyaç vardır''
  ... mianke