bugün

arkadaşlar maksat ataürk'ü elştirmek ve atatürkçüleri yermek değildir.ama görünen tezleri de görmezden gelmek ,okumamak araştırmamak ve eleştirilere küfür le cevap vermek de bağnazlığın dik alasıdır.

linkide burda : http://youtu.be/N7iCgZXbjWE

eksilemede insaflı olun sadece iddiadır.

edit: imla
diyelim ki gerçektende masondu atatürk 'üN O halde niçin en çok masonun olduğu ülke ingilizlerle savaştı. o ve silah arkadaşları ingilizleri mağlubiyete uğrattı. hepsi deli saçması uydurma hikaye bunların.
zavallı ödlek şakirtlerin masonlar öcüsü ile yazdığı hede. toplasan 11.000 kişiler. milyon milyon şakirti altına işettiriyorlar.
(bkz: eşek anırması)
doğruda olabilir yanlışta, araştırılabilir tabi, ama neden ingilizlerle savaştı dersen orayı ingiltere değilde masoniltre zannediyorsan açıklamak gerekir bazı şeyleri,
ingilizler mason değildir, masonların merkezi ordadır sadece ve onlar bizden çok çok önce masonların eline zaten geçmiştir,
yan, ülkeleri bir insan olarak düşünürsen masonluğu da bir virüs gibi düşün, vücudu ele geçiren,
ingilizlerle savaşmaya gelince, o savaşlarda şehit olan askerlerin binde 1 i bile mustafa kemalin adını dahi bilmiyordu, onlar halifeleri adına savaştıklarını zannediyorlardı, alfabelerinin değişeceğini bilmiyorlardı örneğin, yada kendi dini günleri olan cuma günü tatili yerine yahudilerin ve hristiyanların tatil günlerinde tatil yapacaklarını *
türk okullarının tüm dünyada yayılmasından rahatsız olanların, robert koleje yada avusturya, amerikan yada fransız kolejlerine tepki göstermeyeceklerinide tahmin edemezlerdi *
haydi şimdi beni yobazlıkla şakirtlikle falan suçlayın.
büyük bir sabır ve sakinlikle tüm videoyu izledim. mümkün olduğunca ön yargılı olmamaya çalıştım. tüm anlatılanları kendi bildiğimce ölçtüm tarttım ve şu sonuca vardım:

insan baktığı yerde ne görmek istiyorsa onu görüyor.

atatürkün cenaze namazı kılınmıştır... video on dakikalık bir iftiralar silsilesinden ibarettir...

ayrıca kutsal kase ne zamandır yahudi simgesi oldu yahu vay amına koyim iyice cahil kalmışız biz.
Mimari olarak antik mısır tapınaklarına benzemektedir.
k*kten dinci, irt*cacı ve şer*atçı saçmalaması. başka bir şey değil. vahhabiler çölünüze dönün.