bugün

hiç bir zaman arzulanmayacak durumdur. evvela en asgari sebeple mustafa kemal'in şehitlik mertebesine ulaşmış bir devlet adamı olmasındandır. bu ülkenin şehitlere saygısı sonsuzdur. adı üstünde kabirdir.

ayrıca namazın uzakta kılınması eftaldir. her adımda sevap yazılır.

son olarak bu ülke o aşamaya geldiğinde sadece anıtkabir değil tüm memleket üzerimize yıkılmış demektir.
(bkz: anıtkabir de namaz kılınamaması)
atatürk'ün kabrinin tekrar etnoğrafya müzesî'ne taşınmasıyla mümkündür.
(bkz: atatürk ün yeter artık ulan demesi)
(bkz: sıçıp sıvazlamak)
namaz evde de kılınır. ama evde tahsil göremezsin. ozaman ne yapmak lazım? camii leri yıkıp yerlerine üniversite yapmak lazım. liseler yapmak lazım ki çocuklar okusun adam olsun. başlığı açan gibi baba daşşağından terk olmasın hayatları. hemi canım?
(bkz: hassiktir)
(bkz: kabustu gerçek olmasın).
anıtkabir i yıkıp yerine türbe yaptırmak şeklinde söylemiştim ama bu da olabilir. bir de anıtkabir i toki ye devretmek de olabilir bak. kardeşm atatürk le bir problemimiz yok. hatasıyla sevabıyla türk milletinin yetiştirdiği bir dehadır kendisi. tartışmasız. ama bu artemis tapınağı na ben alışamadım açık konuşayım. mimari olarak bizden hiç bir şey taşımıyor ve bir türk büyüğüne hiç yakışmayan bir kabir olarak ortada duruyor. işgal gerçekleşseydi ve yunanistan büyük taarruzu püskürtseydi, ankara böylesi bir yunan kralı kabri yapılabilir di ama bu tarz bir mimariyi aklım almıyor. bunlar benim görüşüm. kin, nefret vs yok. açık konuşuyorum sadece.
atatürke tapanlar yüzünden belki de kabir azabı çeken mustafa kemal'i bir nebze olsun kabrinde rahatlatacak harekettir.burada camiden irite olup da her bokta atam sana geldim diye gidip betonlarla konuşan ahmaklardır insana tapan ve allaha şirk koşan.ve sizin bu yediğiniz b.klar yüzünden o çok sevdiğinizi zannettiğiniz insanın kendi hesap defterine tonla günah yazılmaktadır.belki de bu vesileyle bu günahların önüne geçip, doğru olanı yapmaktır.
sultanahmet i kerhane yapmak gibi bişeydir.
(bkz: çoştu bekir salavat getir)
provakasyon' dan öteye gidemeyecek önerme.
seçim sonuçlarıyla gaza gelen ak zihniyet çok boş bi önerme, 'türkiye büyüsün' derken her tarafa cami yapılacağını düşünmuş olan beyin.
tez zamanda gündeme getirileceğini düşündüğüm değişim. her geçen gün saldırı dozu artıyor. tehlikenin farkında mısınız.
karşı devrimin en somut adımıdır.
sütunları alabileceğine çok emin olan kişilerin hayali...

hakkaten alabilir misiniz?
semavi bir din olmayan kemalizm dini yapilan buyuk bir ayiptir.
semavi olmada da din dindir.
anitkabir kemalistlerin ibadethanesidir ve hep oyle kalacaktir.
canlı b0mba olup ılk cumada havaya ucuracagım camıdır. ipnelık ıcın camımı yapılır aq. gıt kandıle dık g.t yıyorsa camıyı.
Mantikli bir hareket olacaktir. Turkiye'nin her yerinden gorunen bir cami fikri ulkemiz adina daha guven verici olacaktir. Zaten guneydogu'da kurulmasi planlanan bir kurdistan olmasindan mutevellit caminin o kadar da buyuk olmasina gerek yoktur. Zaten kurtler aliskanliklarindan dolayi daga cikip panoramik anadolu manzarasi ile bu guzel cami'yi seyredebilirler.
(bkz: kafan guzelmis)
bu ülke halkı o kadar koyun ki, bu durum olsa bile yine bi cacık olmaz. bi iki gösteri olur, sonra medya yasağı girer, başbakan tutup alakasız bi konuda çıkış yapar gündem değişir sonra hop bi bakarız ankaranın nur topu gibi camisi olmuş.
o bölgede cami ihtiyacı olmadığı için avm yapılması daha sağlıklı ve ekonomik olur.
densizliktir. haddini bilmemektir. kaşınmaktır.
Yakında yapılacak olandır. Gidişat öyle gösteriyor.
bunu söyleyen adamın evini yıkıp cami yapmaya kalksan allaha küfür etmeye başlar hemen...
güncel Önemli Başlıklar