bugün

sprey deodorant veya roll on ların içerisinde bulunan, terlemeyi önleyici maddedir. Terletmediği için önce sevindiren sonra hakkında yapılan açıklamaları okuyunca tırstıran maddedir.

http://www.mehmetalidemirbas.com/detay.asp?Aid=895

zaten uzun süre antiperspirant ürün kullandığınızda bir gün sürmeyin terden ölürsünüz, vücut resmen kusar "ooh bee" der adeta. Terlemeyi önleyici değil, kötü kokuyu önleyici ürün kullanmak daha doğrudur.
Terlemeyi önlemenin tek yolu
(bkz: rexona)
meme kanserinin üst dış kadran tutulumu deodoranta bağlanamaz. antiperspirant roll on ve benzeri ürünler son 20 yıldır varsa o da maksimum. meme ca nın üst dış kadran tutulumu ebedidir. yani 50 yıl önce iç alt ta yaygındı şimdilerde üst dış değil.
neden orası sorusunun içe fizyolojik ve anatomik cevapları var ama gerek yok.

bu demek değildir ki deodorantlar masumdur, deli gibi kullanın. sık duş alarak ter kokusunun önüne geçin. ne kadar doğal o kadar iyi.
(img:#2254816)
(img:#2254817)

arkadaslar ben rolon kullanmiyorum nefret ederim yapis yapis olur.
rexsonanin bu sticklerin fiyati her almama boyle acayip artiyor. siz neler kullaniyorsunuz bunlar bana bir ay falan zor yetiyor zaten bitmeye yakin atiyorum cunku sabun gibi dagiliyor yere dusuyor kullanilmiyor.

gillette de jel tarzi var onu da sevmiyorum nivea rolon var bu tarzi aradim bulamadim.

bana stick onerin.axe cikolatali olanini kullannan var mi.