bugün

yakın bir arkadaşımın gelecekte kurmayı planladığı siyasi partidir. siyasetin nirvanasıdır. Arkadaş Orjinal Aksaraylıdır.

ben:olm yok şöyle oy verecek bi parti.
x: olm bi parti kuracam alayının mına goyacam.
ben:ne partisi lan.
x:anti sosyal demokrat faşist kominist nurcu partisi
(bkz: yok mu arttıran)
türkiyeye gelecek olan en mübarek parti olacaktır. zira her tür insana hitap edip, ülkedeki sorunları çözebilecek tek parti.

(bkz: önder aranıyor)
anti sosyal demokrat faşist komünist partilerimiz zaten hali hazırda var tek eksiğimiz gülen cemaatinin partiye el atması.
(bkz: asdkfnp)
en fazla 1 ay ayakta kalacak, üyeleri ve başkanı bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesine kapatılacaktır.
yok artık denilenecek kadar garip bir durum acaba böyle bir parti olsa kaç oy alırdı sorusu akla geliyor.
böyle bir parti kurulsa Türkiyedeki bütün dönek siyasetçileride yanına alır kurucu olarak.
anti-sosyal demokratlık, faşizm, komunizm ve nurculuğun ortak özellikleri dayatmadır. bu partiyi kurmak isteyen arkadaşın komple dikta işine girmeye karar verdiği ve mevzuyu çözdüğü açıktır. Kendisi takdirlerimi kazanmıştır.
her kesimi kucaklayacak olan partidir. Özal da anapla yola çıkarken her kesimi kucaklayacak bir parti kuracağım demişti tayyip erdoğan da.

Lan yoksa?...
ilginç bir partidir.

benzeri için (bkz: tkp li ülkücü)
(bkz: at eşek hayvan)
anti sosyal demokrat nazist faşist kominist nurcu fettullahçı özgürlükçü işçi partisi olsa daha iyi olacak partidir. hemen bünyesine katılmak istiyorum.
gideri olan partidir.
yiğit özgür ün karikatürlerindeki deliler kurmuştur muhtemelen. eğer böyle bir partiyi kuranların içinde anti sosyal, demokrat, faşist, kominist, nurcu, bir de terörist insanlar varsa hemen turkcell super lige bakmak lazım. galatabahçe diye bir takım görebiliriz lacivert-kırmızı renklere sahip. kalede volkan, defansta lugano, neill, sabri, hakan orta sahada emre, arda, baroni, keita forvette baros, semih. başkan aziz polat...*

mor ile yazılanlar aynı odaya koysan birbirini hastanelik edecek adamlar.* tıpkı başlıktaki gibi.
(bkz: aşure)
müslümanlığın temel kavramlarını içeren partidir. Türkiyede gideri olmayan partidir.
(bkz: ne içtiysen aynısından istiyorum)

+ bu kaç ?
- 12578
+ hangi partiye oy veriyorsun ?
- anti sosyal demokrat faşist komünist nurcu partisi.
+ güzelll...alın bunu kıvama gelmiş