hdpli degilsem bile anlamadığım olaydır. şerefsiz medya ve siyasetciler tarafından yapılan ankara katliamından sonra bile hdpyi suclayan bu sacma ülkede olandır. zaten ışidciyi bir gün önce serbest bırakan (diyarbakr bomba saldirisindan önce) ışidci ve eylem hazirlığında oldugu bilinmesini ragmen o hükümet o olaydan sonra düşmesi lazımdı zaten. ki ondan sonra ankara olayında en yakın görgü tanığı(ki abisini ve kolunu kaybetmiş):" ışidci polis ve trafik polisin yanında elini kolunu sallaya sallaya gidiyordu" demesi felan bile olayların nereye geldigini gösteriyor skandal rezalet epik mi olacak artık. demirtaşın meşru müdafa hakkı demesi bile olay olurken, davutoglunun ışide nankör demesi bile bir günden fazla konuşulmuyor. fazla ışide güvenmeyin ananızda alırlar sonra. (ki ankara katilamından sonra selahattin devlette güya katil demiş güya ben röportaja baktım gayet sakin bir şekilde bir acıklama yapmış ben olsam yada cogumuz cok daha sinirli konuşurduk olaydan 5dakika sonra, o sadece katilleşmiş diyor ki sen bir insana cirkinleşmiş dersen o adama cirkin demek istemiş olmuyorsun yada bir insana polisleşmiş derseno adama polis demiş olmuyorsun ki devlette pardon ama terörist deme bile hakkı varken o olayın sıcağında. ama şerefsiz akbilci siyasetciler olaydan 5 saat sonra bile pkkyı ilk hedef olarak gösterdi hani onlara göre pkk = hdp oldugu icin hdpye suc veriyorlar yani zaten hemde agresif bir şekilde)