bugün

baya baya saçmalıktır.

73.5 milyon luk yer aç panpa geliyoz.
herkesin aynı anda Antalya'da yaşaması halinde, cenneti vadedemeyecek bir şehirde yaşamamaktır.

40 derece sıcakta kavrulan cennet mi olurmuş? o kadar nem, sıcaklık falan bildiğin cehennem tasviri.

güzel şehirdir Antalya ama on günden sonra ve 30 derecenin üstünde sıcaklıkla çekilmez.
istanbulda yaşamaktır.
Eğer yazın işin gücün yok paran varsa yaşanılacak yerdir.
antalya nüfusunu oluşturan bir milyon küsür kişi hariç diğer türkiye cumhuriyeti vatandaşlarının yaptığı şeydir.
izmir dururken antalya'da yaşamak kadar saçma bir durum değildir. ama aşk işte buralara getiriyor adamı.
düpedüz saçmalıktır. birileri de izmir falan demiş. klavyenden çıkanı gözün görüyo mu senin. antalya diyorum antalya.
bir diyarbakırlı garson adayı beyanı.
hatay sevenlerin anlayamayacağı durum. etiket meraklısı olsak ankara istanbul deriz.
iş nedeniyle memleketim Antalya'dan ayrı kalmam nedeniyle yaşadığım durumdur.

doğduğun yer değil doyduğun yer derler ya. hah işte onu diyenin ben ta amına koyayım.
bahsi geçen durumu gerçekleştiren akıllı insandır. Antalya ki, yazın nemi çekilmez, kışın sıkıcılığı çekilmez bir şehirdir. Tabii istanbuldan giderseniz...
doğrudur. ben şafak mahallesindeyim...
doğrudur. ben taşak mahallesindeyim...
sonuna kadar katıldığım başlıktır.

antalya gibi her açıdan avrupa standartlarında olan bir şehir varken gidip başka bir şehirde yaşamak akıl karı değildir.
çok normaldir. yazın adamın anasını ağlatan sıcağı , kışın ise bi açan, bi kapanan bi yağan bi kuruyan havasıyla insanı çileden çıkaran antalya ya tatil için bile gidilmez amk.
Antalya candır ama lara değilse pek Antalya havası yok yaa.
istanbul'un büyüsüne kapılmaktır.
içinde bulunduğum durumdur. doğup büyüdüğüm antalya'yı bırakıp ankara bozkırına gelmek zorunda kalmak yere düşün iğneyi kısa tırnaklarla almaya çalışmaktan daha zor.