bugün

başlığın tam hali, "antalya da ikamet edip avrasya tüneli ve köprü geçiş ücretlerini eleştirmek" şeklindedir antalyalı kardeşlerim.

çok tuhaf bu.

tıpkı marmaray yapıldığında sevinen bayburtlu gibi yane. adam antalya da, izmir de, bursa da ikamet ediyor lakin kendine giren çıkan varmış gibi istanbul köprü geçiş ücretlerini, avrasya tünelini eleştiriyor.

arkadaşım o köprü ve tünelleri her gün kullanıp ücretini ödeyen biziz yha. size n'oluyo? ayda yılda bir kez ist'e gelip 32 tl ateşliyorsunuz diye ne bu şiddet ne bu hasan celal güzel?

"otoz oko tolo oldo kopro goçoş ocroto çok poholo " te allam yha. ulan birde ateyiz olacaksınız amk. hani sorgu, hani sual? ya, "biz her gün ödüyoruz" diyoruz "fiyatlar kayet makul" diyoruz.

siz ayda hatta yılda bir kez ya kullanıyorsunuz ya da kullanmıyorsunuz ama bizden çok şikayet ediyorsunuz. size giren çıkan yok yane. az uslu olun. amma kafa açtınız sabahtan beri.

"ovrosyo tonolo goçoş ocroto on yoz bon molyon oldo." evet.
Patlıcanı 15 liraya yeyip afiyet olsun demektir.
Kadıköyde yaşıyorum iş yerim nişnataşında ben istediğim kadar sövebilirim o zaman...
Kedileri değil bu başlığı açan tipleri kısırlaştırmak lazım esasında çoğalmamaları için ..
Evet antalyada oturuyoruz...

Sanki birtek bu tünel istanbullulara yapıldı..

Size özel..

Dağa komiği emin ol bizler ödüyoruz geçmediğimiz köprüyü. .
Sağından baktım, solundan baktım. Bu entryde hiçbir mantık kırıntısı bulamadım.
yarı antalya'lı, yarı istanbul'lu az biraz da zonkuldaklılar baya bi kızmış köpürmüş anlaşılan. sırf bu durumu dile getirdik diye.

şaka bir yana da, çoğunluğumuz can sıkıntısını gidermek az da olsa eğlenceli vakit geçirmek, çalışıp para kazanırken matrak yapmak için buradayız.

sırf mizah amaçlı açılmış bir başlığı ciddiye alıp, eğitim seviyesine ya da insanların aldığı eğitime bağlamak gerçekten aptalca.

az biraz kafası basan insan üstte yazılanları okur ya güler geçer, ya da kendince cevap niteliği taşıyan bir şeyler karalar işine bakar. bu kadar ciddiye almaz yani.

her neyse, sizin eğitilmişlerinizi gördük. 1881 tanesini, 4 saatte çalıntı ve bir o kadar da saçma bir kitap için buluşup voltranı oluşturdular.

işte gerçek eyitim.
ayağımı soktuğumun nalınları.
köprüye- tünele zam yapılmasını savunacağız diye kıvırmaktan telef oldunuz.
utanmasanız çıkıp, köprü köprü, tünel tünel göbek atacaksınız.
artık şu iktidar yalakalığınıza bir sınır koyun.
yala yala nereye kadar.
gerçekten dıjjj güçlere karşı ayıp oluyor.
almanyada yaşayan insan türkiyedeki yerel seçimler için oy kullanabiliyor da
antelyada yaşayan insan neden almanyadaki seçimler için oy kullanamıyor önce sen bunu açıkla
açıklayamzsın de mi...açıklayamazsın tabii...çünkü köprüden geçsen de geçmesen de
para ödüyosun...köprüye yapılan zam, vergi zammı demektir, köprüye yapılan zam her türlü meyve sebzeye zam demektir, çünkü maliyet...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar