şahsa değil ama genele söylendiğinde haklıdır. zira görüyoruz etrafımızdaki türbanlıların hallerini...
ama bu tarz provokasyonlar, böyle hassas dönemlerde hep olacaktır. maalesef böyle iğrenç bir politikamız var.
provokasyon değil, gerçekse, içler acısı bir durumdur. siyasiler hep değişecek ama halk kalacak. yarın birbirimize muhtaç olacağız.
sağı solu, doğusu batısı. hepimiz.
(bkz: seçim yaklaştıkça artan mağduriyetler)
yapılan sözlü saldırı, bir seçim klasiği, provakatif bir durum, yalan bir haber değilse, hoş olmayandır, tasvip edilmeyendir.
Cezası mutlaka verilmelidir.
Lakin bu durumun, ideolojiyle, partiyle değil, hadsiz ve erdemsiz bir insan duruşu ile ilgili olduğu unutulmamalıdır.
Bu duruma hassasiyet gösteren yazarlarımızı, fikirleri ve algıları, keşke, " pezevenk müjdat' a büyük şok" gibi başlıklarda da da görebilseydik, aynı duyarı orda da okuyabilseydik di mi? Ne hoş olurdu...
parti onemli degil piclerdir bunu yapan.
150 kişi ayni anda üzerine işemediyse, kundaktaki bebegine tepik atmadıysa sorun yok.

çıtayı yükselten onlar, ben napayım. üzül(e)müyorum bu haberlere artık.
tam da referandum zamanı hortlatılan yalan haberlerden biri.

bir bitmedi bu türbanlı mağduriyeti aq. kabataş'ta açıkca ne kadar yalancı olduklarını gördük şimdi inanılır mı?
Provakatör. Aynı parkta hamile, otobüste şortlu tekmeleyen çomarlar gibi. Bu da başka bir tür çomar.
Bir seçim klasiği , her seçimde böyle haberler çıkar acaba sebebi nedir ? (bkz: Başörtülükadınınüzerineişediler)