bugün

etrafindan edindigi yalan yanlis bilgiler dogrultusunda, sevgilisiyle ya da esiyle yasayacagi o ilk cinsel birlesme hakkinda annesinin tecrubelerinden yararlanmak isteyen kizdir. lakin gerek turkiye gerekse dunya sartlarinda zor bulunan bir kizdir. hadi kiz sordu diyelim, annesi buyuk ihtimal soruyu gecistirecek veya kendisinin arastirmasini isteyecektir. malum artik internet var. soracagi en onemli sey muhtelemen, cinsel birlesme esnasinda duyucagi acinin tarifi olacaktir. kiz da bir yerde hakli, o kadar sacma sapan ve de yanlis bilgi varki, boyle kizlara bos yere panik yaptiriyor.
benim kızım olmasını istediğim.
kendi ilk gecesinde şöyle bir diyalog yaşayabilir:
e-aşkım bakiresin, ama çok profesyönelsin, tüyo mu aldın naptın?
k-anneme sekste ilk gecesini sormuştum bir zamanlar.
e-hmm. anlamıştım zaten annen gibi sevişiyorsun.
k-ben nasıl bir adamla beraberim yaa.
e-anasına bak kızını al demişler ben napayım.
k-bsg
sözlükçülerin iköğretim döneminde türkçe dersinden sınıfta kaldığını gösteren kızdır.
sekste ilk gece nası yani!
10 yıl içinde nesli tükenecek olan kız çeşididir.
an itibariyle annesinin terlğini kafasına yiyecek kızdır.
belden aşağı soran kızdır. anne olunca anlarsın cevabı soruya yaraşır. hakkaten ana olmak ne zormuş arkadaş...
niyetini annesinin anlamayacağını sanan veya bir an boş bulunan kızdır. otur oturduğun yerde kırarım bacaklarını cümlesiyle karşılaşması muhtemeldir.
eğer evlilik arefesinde bir nişanlı genç kızsa, çok normaldir. artık anneyle konuşulabilmeli bunlar.
özele giren kızdır. anneye böyle soru sormak çok da mantıklı değil. ilk gece neler yapması gerektiğini sorsa daha masum olabilir.
(bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk ya)
Annenin cinsine göre dayak yeyip yemeyeceği belli olan kızdır. Şayet anne piskopatik bir yapıya sahip ise, kızın son duasını okuma vakti çoktan gelmiştir. Fakat anne, pek nadir olarak görülen yumuşak bir anne çeşidiyse, ne kadar özel sorarsa sorsun zaten dayak yemeyecektir.