bugün

Babam kurt, annem turk. Ailemde asiri kurtcusude var, asiri turkcusude. Ama benim bildigim tek sey asiriligin bu ulkeye millete hic birsey getirmeyecegidir. Bizi biz yapan degerleri daha cok benimsemeliyiz.
kız arkadaşımın yıllar sonra olduğunu öğrendiği gerçektir.

şöyle ki annesinin dedesi kurtuluş harbi zamanında ailesi ermeniler tarafından katledilmiş bir vanlı kürtmüş. sonra sivas ta bir türk köyüne sığınmış hatta kürtlük adına pek birşeyi kalmamış yıllar içinde.

şimdi evlilik planı yapıyoruz fakat bir türk milliyetçisi olarak beni rahatsız etmiyor değil. sadece 1/8 oranında bulunan bir kürtlük var, umarım etkisini göstermez. çünkü bu olayı ilk öğrendiği zaman bazı çıkışları olmuştu "kürtlere laf söyleme" tarzında. ne zaman laf söyledik sanki...
insan gibi insandır. o tarz ailelerden faşist çıkmaz.
3 adet dayımin oğlu üçude egitime o kadar uzakki , sanırım kürt olmalılar zaten kendilerine kürt derler.
bu toprakların insanıdır. *
Benim.

Kürt-türk melezidir.
kırma ne lan köpek mi tarif ediyorsunuz şerefsizler.
pkkcılık yapsın. madem içinde kuşku ikilem var. en azından türküm diyenin böyle bir çatışması olmasın.
Kürdüm diye demiyorum, her biji serok.
Kozmopolit bi aile de yetişen insan..Arada kalmasına gerek yok her iki tarafında egrisini dogrusunu konusabilmeli.
hangi ulusun fasistligini yapacagini merak eden insandir.

arada kaldim bi akil verin sevgili sozluk yazarlari.
bihter'le çocuğumuz.
dışı kürt içi türk.
safkanlığı bozulmuştur.
(bkz: ben)
insanım evvela.
çok nadir rastlanan insan tipidir. sebep kürtler türklerle evlenmezler.
babası türkse, kendide türktür efenim. türkten olma, kürtten doğma.
gayet normal bir türkiye cumhuriyeti vatandaşıdır. bunun tartışılması anormal olabilecek durumdur.
iki gözü, iki kulağı, bir ağzı bir burnu ve bir de bu başlığı yazan arkadaşınkine benzemese de; bir beyni olan, çok acaip bir insan yani..evrim teorisi baştan yazılabilir bence..!
dünyada yaşayan iki bireyin çocuğudur. tartışılmaya açılması gariptir.
ne kürttür ne türktür. melezdir.
Kürtlerle Türklerin kardeş olmasada sevgili, yar, eş olduğunun ispatıdır.
(bkz: melez prens)
''insan'' dır .*
eğer apo taraftarı bir kürtse anası kesin orospudur.*
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar