bugün

babası fikrini açık açık dile getirmiştir.
(bkz: hülya avşar) yaptığı açıklamalardan dolayı bakırköy savcılığı tarafından kendisine dava açıldığında kürt tarafım üzgün, türk tarafım şaşkın demiştir.*
ırkçılığın keşmekeşinde kaybolmuş; ne mutlu türküm diyene düsturunu sindiremeyen insandır. 1924 de kabül edilen "din dil ırk gözetmeksizin türkiye cumhuriyeti vatandaşı olan herkes türktür" maddesini idrak edemeyen insandır.

bir yerlere sıkışacak bir durum yoktur. ulus devletlerde tek ulus vardır; türkiye cumhuriyetinde yaşayan herkes türktür. ırkçılığın, kafatasçılığın lüzumatı yoktur.
kesinlikle apo değildir. toplum içinde bu düşüncenin tersi yaygın olmasına rağmen aslı budur.
her iki tarafın da iyi yönlerini alabilecek eğer aklını biraz kullanırsa mükemmel bir insan olabilecek insandır. velinimettir.
(bkz: kendini öz be öz türk sanan insan)

(bkz: çevremizdeki gizli tigin kaganlar gizli timurlar)

padişahları devşirme sistemiyle hareme gelen kadınlarla birlikte olan bir ceddimiz var. neyin sopu neyin topu. hepimiz insanız. insan lan ötesi var mı.

ayrıca harem sistemine de çamur atmıyorum. yoksa hürrem sultan gibi enterasan kişilikleri tarih nasıl yazabilirdi.
eğer apo taraftarı bir kürtse anası kesin orospudur.*
''insan'' dır .*
(bkz: melez prens)
Kürtlerle Türklerin kardeş olmasada sevgili, yar, eş olduğunun ispatıdır.
ne kürttür ne türktür. melezdir.
dünyada yaşayan iki bireyin çocuğudur. tartışılmaya açılması gariptir.
iki gözü, iki kulağı, bir ağzı bir burnu ve bir de bu başlığı yazan arkadaşınkine benzemese de; bir beyni olan, çok acaip bir insan yani..evrim teorisi baştan yazılabilir bence..!
gayet normal bir türkiye cumhuriyeti vatandaşıdır. bunun tartışılması anormal olabilecek durumdur.
babası türkse, kendide türktür efenim. türkten olma, kürtten doğma.
çok nadir rastlanan insan tipidir. sebep kürtler türklerle evlenmezler.
(bkz: ben)
insanım evvela.
safkanlığı bozulmuştur.
dışı kürt içi türk.
bihter'le çocuğumuz.
hangi ulusun fasistligini yapacagini merak eden insandir.

arada kaldim bi akil verin sevgili sozluk yazarlari.
Kozmopolit bi aile de yetişen insan..Arada kalmasına gerek yok her iki tarafında egrisini dogrusunu konusabilmeli.
Kürdüm diye demiyorum, her biji serok.
pkkcılık yapsın. madem içinde kuşku ikilem var. en azından türküm diyenin böyle bir çatışması olmasın.
kırma ne lan köpek mi tarif ediyorsunuz şerefsizler.