(bkz: bir an için heyecanlandın itiraf et)**

edit: başlık başa.
(bkz: tam sikecektim geri çekildim)
masumiyetin ve huzurun tavan yaptığı andır.
ilk okunduğunda yanlış anlaşılan yazı başlığı.
dünyanın en huzur verici eylemlerinden biridir. aldığı nefesi dinlemek bile tarifsizdir, sıcaklığıyla sizi sarar sarmalar ve ne kadar şanslı olduğunuzu bir kez daha hissettirir.
en okkalı küfürleri biriktirmiştim ki bir de baktım yanlış anons.
tanım: dünya üzerinde şefkatin en bol olduğu yerde yatmaktır.
iyidir hoştur ama yazın hiç çekilmez. sürekli üstünüzü örter, bunalırsınız ayağınızı çıkarsanız 1 sn önce horlayan anneniz sok o ayağı içeri der. velhasıl güzel olduğu kadar zordur anneyle yatmak.
(bkz: 4540 merkez olay yok sadece birkaç ana kuzusu)
Hepimizin zamanında tattığı güzel zevk, hala annenin yatağına uzandığımızda bir rahatlık, huzur kaplar kokusundandır belki; ama şimdi duyunca aklımıza ilk bunlar gelmiyor içimizin ne kadar fesat olduğunu bize bir kere daha gösteriyor.
annenin rahat uyuyamadığını söyleyebilirim. acaba üstü mü açıldı, biraz uzaklaşayım rahat uyusun, soğuk ise her dakka üzeri örtülür falan. *.
ilk okuduğumda çıldırmak üzere olduğum yazı.
edit: neyse ki öyle değilmiş. içim rahatladı.
30 yaşındaysan eğer pek mümkün olmayan zevktir.
Siz annenize sırtınızı dönersiniz o da size sarıır arkadan huzur içinde uyursunuz.
şimdi amına koydum diye girdiğim başlık. içimin fesat olduğunu gösterdin hocam. tebrik ederim seni. ellerinden öper, saygı duruşuna geçerim.
(bkz: artık herkesin aklına fesat şeyler gelmesi)
(bkz: küfürün kapısından döndüm yemin ediyorum ya)
(bkz: kahveden adamları toplayıp dövmeye geliyorduk)
anne ile baba arasında uyumanın bir alt basamağıdır.
cennette olmın diğer bir yoludur. tek kötü yanı 30 derece sıcakta bile üstünüzü sürekli örten birisinin olmasıdır. iyi yanı ise sırtınızı bıkmadan kaşıyacak birisinin olmasıdır.
edite ihtiyacı olan başlık.
hala annemle uyumaktan zevk aldığım için içimde fesat bir düşünce uyandırmayan başlık. mis gibi annenize sokulup uyurken onun yanında hiçbir şeyden korkmamak... belki de bu huzuru hissedebileceğiniz tek yerdir.
içi fesat olmayanın gayet anlayabileceği başlık.

büyürsünüz artık onlarla yaşamıyorsunuzdur arada evinize geldiğinizde gene beraber uyumanın zevki de paha biçilemezdir.

not: keşke anne ile uyumanın zevki yazsaydın bra bu başlık sövecektim vazgeçtim awawaawaaaau tarzı entrylerle dolmazdı.

yazık.
sadece 0-12 yaş arasında anlamlı olan, diğer türlü her yoruma açık.
dünyanın en güvenli insanının kollarında huzurlu uykuya dalmaktır.

başlığı gördüğüm anda küfür ederek tıkladım ve çok pis laflar hazırlamıştım. yanlış alarmmış. şükür ki.
7 yaşından sonra sona erer...