bugün

anne baba birleşsin diye dua eden kıvırcık saçlı ufak boylu yeşil gözlü stv 'ci velet * davranışının tam zıttıdır.
anne ile babanın birlikteliğinden rahatsız olma durumu.
ayriligin iyi olacagini sanan yanlis yoldaki kisinin eylemidir.onun yerine aralari duzelsin diye dua etse ya.
her ne olursa olsun yanlis olan eylem. sahsi meselemde ben dua ettim o kadar sene , bosandilar ve ciddi siddetli gecimsizlik soz konusuydu. ama ne olursa olsun babanin golgesinin bile olmasi yeter bir insana , o yoksa hayat zorlu gecer. kotu olsada ailenizin durumu etmeyin su tur dualar.
pişmanlıkla sonlanacaktır, ailenizin kıymetini bilin, bir tane anneniz bir tane babanız var.

edit: başlık sahibine selamlar.
mutsuz birliktelik sürdürmenin bedelini ağır bir şekilde çocuklar öder... karmaşık bir evliliğin içine çocukta girmişse o çocuğu bir an önce kurtarmak lazım huzursuz ortamdan. “çocuğum için ayrılmıyorum” şöylemlerini yanlış bulmuşumdur her zaman. güzel çocuklar yetiştirmemiz için önce ilişkimizin güzel olması lazım. ebeveynler mutluysa çocukta mutlu olur! o yüzden ki çocuk dünyaya getirmeden önce defalarca düşünmek gerek başlıkta ki üzücü durumu yaşamamaları için.
güncel Önemli Başlıklar