bugün

- neden bu kadar iddialısın, ne özelliğin var?
- ben anlatılmam yaşanırım...
- tamam, orasını anladık da, neyini yaşıycam senin, farkın ne?
- benim farkım anlatılmaz, yaşanır...
- kadın delirtme beni, nerden geliyor bu özgüven?
- yaşa da gör!
- tu allah kahretsin seni, ben gidiyorum!
- dur lütfen, yaşamadan gitme!
bir değişik versiyonu için;
(bkz: ben seçilmem seçerim)
gel yasa beni diyen kadındır.
(bkz: yaşarız abicim)
kendini çeşitli sitelerde pazarlamak isteyen, erkeklerin gönlünü ota değil de boka * kondurmaya çalışan, gerçekte görsen cinsel uzvunun bile kalkmayacağı kadındır. lan bunları düşündükçe içimden kusmak geldi. iğrenç oluyorum bazen farkındayım...
gerçekten birlikte yaşanmaya değer bir kadın böyle salakça, angutça bir laf etmeyeceğinden, "seni yaşayacağıma ölürüm daha iyi!" deyip hızla uzaklaşılması gereken boş kadın...
kendine fazlasıyla güvenen ve işin muzurluğunda olan kadındır.
tam olarak carmıha gerilmek sûretiyle bişeyler yapılması gereken gıcık tiplerdir. Hep dua ediyorum ah karşıma cıksa, çıkmaz ki.
üzerine gökdelen ev inşaa edilmesi gereken, boğaza karşı nefis arsa psikolojisindeki kadındır.
olasılıkla yatak oyunları dışında bir vasfı, iddiası olmayan kadındır. bence onu kast ediyo, ben öyle anladım...

(bkz: allah günah yazmasın)
(bkz: kroliçe)
kendini anlatamayan anlatamadığını gizlemeye çalışan kadındır.
90 ların son demlerine takılıp kalmış olan kadındır. bacım 3g çıktı. aş kendini aş. *
*
o kadının bi' numarası yoktur emin olun.
- ben anlatılmaz yaşanırım ancak necati.
+ ama seni orda burda anlatanlar çok var neriman, ona ne diyecen?
- e yaşamışlar ki anlatıyorlar di mi, ekiikikiki.

(bkz: koşarak uzaklaşmak)
orta yaşa gelene kadar en az 30 erkek tarafından yaşanılacak kadındır.
(bkz: bu da böyle biline)
Her eve lazım yaşayarak öğrenilen her zaman süpriz yapmaya hazır olunan kız versiyonu acayip hastasıyım denyo kadının.
kezbanlik mertebesine coktan ulasmistir.
kendini kaldıracak bir adam ister.
Her bulduğuyla sokuşmaktan kendini anlatmaya fırsat bulamayan kadındır. Kendisi ile ilgili şifreyi baştan vermiş, sokuşkan danaları şifre kırma programı peşinde koşmaktan kurtarmıştır.
allah da bunun belasını versin.
önce bi anlataydın.
Baktı ki sende anlamaya çalışmak yerine nasıl etsem de siksem mantığı var avcunu yalayıp kaydırma kolaylığı sağlaman için bir mesaj yayınlamış belli ki.