bugün

fıkranın kişilerce anlaşılmadığını düşünüp açıklama yapmaya başlayan insan modeline dönüşmesi kuvvetle muhtemeldir.
akit okuyucusudur.
Fıkra anlatmak yetenek işidir, her insana nasip olmaz.
Lakin ben mutlaka gülüyorum, başarısız anlatıcının, mahcup olmasına, bozulmasına dayanamıyorum.
içim acıyor, kıyamıyorum ve gülüyorum. Evet.
Biri bana mı seslendi... olum maksat bu ZATEN biliyorum yoksa komik olmadığını *
az önce sözlükte birinin örneğini gösterdiği model. yarmayan camcı fıkrası ile beni yarmıştır. hörmetler.
iki üç kez daha son cümleyi tekrarlamaya çalışır hala kimse gülmüyorsa ortamdan bir koca yürekli insan bunu farkedip yapmacık bir gülümsemeyle adamdaki durumu hafifletmeye çalışır.
Sevin o adamı...Mahcup etmeyin...En azından gülümseyin..incileriniz mi dökülür?
En acınası insan modelidir.
Arkadaşları tarafından muhtemelen sevilmeyen, varlığı ile yokluğu hiçbir şey fark etmeyecek insandır.
bülent arınç gibidir.
(bkz: fıkrasına gülünmeyen adam)
(bkz: ) http://www.youtube.com/watch?v=8144l37GS-c Mesela.
OKULDA TARiH ÖĞRETMENiDiR. KENDi KENDiNE GÜLER VE SONRA IHI IHI DiYEREK EVET NERDE KALMIŞTIK DER DEVAM EDER.
(bkz: bak ne oldu şimdi)
(bkz: hasan mezarcı)
"gülünde keyfimiz yerine gelsin" diyerek bozulmaktan kurtulup güldürmeyi başarandır.
(bkz: götüme benzedin necati abi)
zaten bilinen fırkadır ya da anlatmayı bilmediği içindir.
anlatılan kişi havasında değildir.
(bkz: sorun sende değil bende)
fıkrasına gülünmediği gibi birde ee bittimi diye sorulunca moralman çöken kişidir kendisi.
budamı gol değil be budamı. gülsenize abiler....
bu insanlar genelde fıkrayı anlatırken yerlere yıkıldıkları için dinleyenler anlamazlar. anlamadıkları için gülemezler, komik bulmadıkları için değil.
birinci ihtimal, kahrından ölür, yerin dibine girer ve bir daha fıkra anlatacak olsa, bu acı tecrübe aklına gelir, büyük ihtimal anlatmaktan vazgeçer.

ikinci ihtimal, anlattığı fıkralarla milleti coşturan insanı hafiften de olsa kıskanır, ulan benim neyim eksik diyerek bir daha dener. sonuç yine hüsran olursa, bir ihtimal dahaa vaarr narinarinarinom..*
yeterince zeki ise işi durum komedisine dökerekten kazı kurtarabilir. ayrıca bu illa güldüren olmalıyım takıntısı da neyin nesidir anlamadım gitti.
(bkz: fıkralarla türkiye)
hitabet yeteneği olmayan ses tonununu ayarlayamayan insanlardır genelde, her zaman bir şeyler anlatmaya çalışırlar ama hiç bir zaman dinletemezler kendilerini. hele bir de fıkranın sonunda bir başlarına gülmeleri yok mu ? allahım yanına geliyorum.
yazar burada, facebooktan gördüğü komik yazıyı paylaşmış bizlerle.
facebook : şizofrenik sancılar grubu hatta.
güncel Önemli Başlıklar