yakaladığı fareyi öldürmeyerek takdirimi kazanmış yazar. ben de olsam aynını yapardım...

(bkz: fareyle aynı evde yaşamak)

(bkz: hoş geldin)
(bkz: welcome to hell)
6. nesil bir yazar.
4 sene lise, 2 sene dershane, 2 sene okul servisinde zaman geçirdiğim güzel insan, yırtıcı forvet.
girdiği iddaaları kaybettikten sonra 'yae ben şaka yapmıştım yae' diyerek verdiği sözlerden cayan yazar.
Kocaeli Anadolu lisesinden sınıf arkadaşımdır.öğle arası kola kutusu maçlarının 3 metrelik sahadaki hırçın forveti,Çetin defansıdır. Severim iyi çocuktur cana yakındır ama derste arka sırasına oturmamanız tavsiye olunur ki özellikle son senenizdeyseniz ÖSS de patliyabilirsiniz tüm sene telefonda worms oynamışlığımız da vardır der riesede de fena değildir entryden de anlaşılacağı gibi çok şeyler paylaşabileceğiniz kişilerdendir...
kendisiyle tanışmaktan son derece memnun olduğum hoşsohbet insan. ortak yönlerimizin dersler ile sınırlı kalmamasını diliyorum ve gecenin bu saatinde yazıma nokta koymadan önce sloganı veriyorum çalışınca oluyor.
doğum günü yazarı. nice yıllara.
aynı gün doğduğum 16 haziranda dünyayı şereflendiren yazar. nice yıllara...
kendisine hak verdiğimi belirtmekle beraber nickiyle aynı orantıda bir entry girmiştir. (bkz: #7951409)