bugün

Zenger paşa konağı
Emek'te bahar var oraya git.
Tandoğan'da günaydın diye bir cafe var, anadolu oldu şimdi gerçi.
yarın sabah ankara'da sevgilimle sıcak ve nezih bir mekanda kahvaltı yapmak istiyorum. Sevgili önerisi olan var mı?
hamamönü oneriler arasindadir. soyle guzel bi serpme osmanli kahvaltisi.
Yoktur.
tigem diye biryer vardı bi ara kapanmadıysa orasıdır.
Olmayan mekanlardır diyerek tanım yapayım . Sonra da bu konuda bilgisi olanlardan bilgi rica edeyim. Ankara'nın neresinde güzel kahvaltı mekanları vardır şöyle doğaya nazır?
Emekte threemen cafesidir. Aşti ve bahçelievlerede yakındır. Açık büfe vardır ve fiyatı uygundur. Yanlış hatırlamiyorsam adam başı 12,50tl. Ayrıca çok lezzetli pastaları vardır. Iki kişinin yiyebikeceği kadar bir parça sadece 5tl.

(bkz: reklamınızı yaptım paramı istiyorum)
hamamonu. ya da bulvar.
odtü çatı'dır.
kızılayda iseniz konur sokakda ezgi kafe veya tombiş iyidir. ancak 6.caddede daha güzel mekânlar vardır.

not: askerlerin en çok kahvaltı yapmayı sevdiği mekan maltepe tarafında karmen diye adlandırılan karışık menemenci saray pastanesidir. erkek erkeğe gidilebilecek bir mekandır. kızların adım atmaması hatta önünden bile geçmemesi önerilir.
kesinlikle kırık oklavadır.
cebeci siyasalın karşısında, ara sokakta.
patlıcan kıyma gözleme, üstüne de tuğçe sos.

iyi mi böyle reklam mahmut abi, daha yazayım mı ?
Güvenpark karşısında tattaze var Ankara'da en güzel simit orada yapılıyor.
bahçeli 3 teki liva değildir. tamam açık büfe falanda 40 tl ne lan. 2 kişilik kahvaltı parasına 1 aylık mutfak harcaması yapılır.
Varsa biri beni de götürsün parasızlıktan yemek yiyemiyorum mekanlarıdır.
bu kaşam dönüyor olduğum güzel şehirde yarın sabah kahvaltı yapabileceğim mekanlardır.

en güzeli için

(bkz: aile kahvaltısı)
Ahlatlı bel tesisleri - sucuk ekmek ve ayran ne gider be şimdi.
incek- eğriçimen
--vedat milör mod on--
emek 4. caddede van kahvaltı salonu var.

işte burası "yapılmaması" gereken yerler arasına giriyor.

içinde tereyağı olmayan, bok gibi sadece peynir yediğiniz bir kahvaltıya gereksiz bir meblağ ödemek, gerçekten aşırı derecede saçma bir mekan yapıyor orayı. gitmeyin. serender e kurban olayım.

boşuna dememişler eşek bilmediği otu yerse karnı ağırır diye. neyse yeni açılan bir yerdi denemiş olduk.
--vedat milör mod off--
(bkz: güvenpark)
bu saatlerde 3 simit-poğaça 1 liraya satılıyor. bir de çay alırsınız ordaki seyyarlardan. afiyet olsun.
ek:3 tane simidi ne yapacağım la derseniz, hayvan herif 30 çeşit kahvaltıyı ne yapacağım demiyorsun ama. artanı da git kuşlara at. en azından çöpe gitmiyor.
tunali'da ceviz veya elizinn, yildiz'da gonul bahcesi, gop'ta papazin bagi, avm icinde olsun denirse cepa'da budakalti, ille de gol olsun denirse eryaman'da goksu.
behzat çnin ofisi çay simit özendiriyor adamlar.
Fırıncı Orhan.
liva - konutkent
budakaltı - arjantin caddesi