bugün

her hafta sonu gösteri yapan embesillerdir. yaptıkları salak saçma gösterilerle trafiğin *. yapıp ne anlaıyorsunuz siz embesillere soruyorum. elinize ne geçiyor trafiği kitleyerek bir şey mi yaptığınızı sanıyorsunuz. solcuların yaptıkları her gösteride meclise yürümek istemeleri polis tarafından durdurulacağını bildikleri halde her defasında inatla meclisin önüne gitmeye çalışmaları ne kadar gerizekalıca bir düşüncedir. gitmeye çalışıyorsunuz jop yeyip geri geliyorsunuz mal mısınız siz.
sokaktaki vatandaşın genelde embesil olmasın yanında bir önem arz etmemektedir göstericiler. dayağı yer otururlar kıçları üstüne. hahaha! nasıl da kaçışıyorlar ama izliyoruz da...
1 ve 2.entrylerin sahibi gibi koyunların asla anlayamayacağı, birşeylere karşı gelip daha iyi şartlarda yaşam isteklerini demokratik hakları çerçevesinde insanlara empoze eden şerefli kişiler. ama siz ne anlarsınız o kişilerden? geç kalmayın cepa'ya geç kalmayın gençlik parkı'na.

(bkz: utanıyoruz sizden)
(bkz: düzen adamlarının koyun olması)
asıl koyunların gösteride ki insanlar olduğunu bilmeyen embesillerde var. başlardakiler parayı götürür arkadaki koyunlarda birşey yaptıklarını sanaraka bağırırlar. o kadar embesillerdir ki başkasının gazına gelmeyin haklarını demokratik yollarla arayan adalete güvenen insanları koyun sanırlar. yazık örümceklenmiş beyinlere.
gösteri yapmanın demokratik hak olduğunu bilmeyenlerce hakarete uğrarlar.
"ay ne kadar salaksınız. bakın biz bize giren o kadar şeye rağmen "çok şükür" deyip oturuyoruz. biz çok zekiyiz çünkü. siz hakkınızı arıyorsunuz. niye arıyorsunuz ki! her şey çok iyi, çok güzel. siz çok salaksınız. embesilsiniz. anlıyor musunuz!!! ühühühü :(("
ankaradakilerin hazım problemini gösterir. ben de şu anda ankara'da yaşayan ve yakın geçmişte uzunca bir süre istanbul'da yaşayan biri olarak şunu söyleyebilirim ki kadıköyde eylem olduğunda trafik tamamen kapatılıyor ve herhangi bir yere gitmek için otobüs ya da taksiye ulaşmak için 1 2 km yürümek gerekiyor. Ankara'da ben böyle bir durum yaşamadım ki eylemler kızılayda olmasına rağmen. istanbul'un kızılay'ı olan taksimde eylem olduğu zaman hayat duruyor. Her ne kadar eylemlerin kimine fikirsel olarak katılıp kimine katılmasam da anayasada yazdığı üzere herkes önceden izin almadan ( ki bu kısmı çiğnenip il ya da ilçenin idari amirine haber verme zorunluluğu getirilmiştir) silahsız gösteri ve yürüyüş yapma hakkına sahiptir.
ankara'da gösteri yapıp embesil olacaklarına van, trabzon, kars ya da ne bileyim izmir vs. gibi rahatsız olanların olmayacağı yerlerde gösteri yapmaları gerekiyor sanki adamların.
ya da mesela haklarını aramak için trafiğin olmadığı bir yere gitsinler ankara'da. mesela ankaragücü stadını açsın, orada gösteri yapsınlar.

ne işiniz var ulan dikkat çekebileceğiniz yerlerde?
gosteri yapmanin demokratik hak oldugunu bilmeyen birinin onermesi.
tıpçılar kendileri için eylem yaptıkları için vatadaşla alakası yoktur. embesil her yerde embesil.
yolları kapatarak, diğer insanların günlük yaşam haklarını kısıtlayanların yaptığına "demokratik hak" diyen zır cahiller de ayrı bir mal oluyor herhalde.
hem çevreyi rahatsız eden,hem polisi boşyere uğraştıran insansılar yığınıdır onlar.
gösteri,yürüyüş,slogan sadece halk yığınlarının öfkesini-stresini alan bir uyuşturucudur.
onlarda düzenli olarak alıyorlar uyuşturucularını.
başkasının hakkına girerek gösteri yapmak ne zamandan beri yasal hak oldu. özgürlük başkasının sınırlarına girene kadardır. eğer başkasının özgürlük sınırlarına giriyorsan orda özğürlük yok demektir. ögreninde gelin embesil insanlar. boş beleş sallamayın.
bu embesiller dün de kızılaydaydı. devrimci iş-solyal sendikası(doktorlar) nın mitingi vardı. ama bütün embesiller toplanmışlardır. örneğin; kokarcalar grubu tkp, ödp, iş partisi falan filan birde özgürlük istiyoruz diyorlar. ulan sen benim özgürlüğümü kısıtlıyorsun hakkıma giriyorsun utanmadan birde özgürlük diyorsun şerefsiz. bunların yüzünden millet kilometrelerce yolu yürümek zorunda kaldı. ben bu kadar çok embesili bir arada görmemiştim daha önce. bu arada yalaka chp arabalarını da unutmamak gerekiyor.
dağın başında kimse duymadan görmeden gösteri yaparak nasıl ses duyurulabileceğini hiç kafasında ölçüp bitmemiş eşhas şikayetidir.
güncel Önemli Başlıklar