taksimde de direk sökmüşler uzulları az geldi azgın tabakaya. orda olan düzgün vatandaşta engel olmuyor onlarada bravo.
bir yobazın rüyasıdır.
ankaragücü taraftarını çileden çıkarıp örgütleyen eylemciler. aha kayışı kopardılar meydana iniyolar. bu sefer karşınızdaki polis de değil sizin gibi halk. artık kime ağlayıp sızlarsınız bilmem. bakalım şimdi ne bok yiyceniz...
eylemciler değil provakatörlerdir.

polisler de ağaçlara atıyor biber gazını. öyle nişan atıyor. ben başlık açıyor muyum ankara'da ağaç söken polisler diye.

eylemci kim, provaktör kimi polis kim? bunları bir öğrenmeniz lazım.
burdan olayın sadece ağaç yüzünden değil akp diktatörlüğünden kaynaklandığını da göstermektedir.
Bilmiyor ki mamak belediyesi şu makileri akdeniz ortamından söküp süs olarak mahalleye, caddeye giydiriyor bilmiyor ki o gösterici o ağacı bahane bilip 10 yılın intikamını alıyor ama normaldir 300 yıl halifeye, 600 yıl padişaha taptınız size Allah'a tapmayı öğreten insana düşman oldunuz gidip kõpeğe taptınız, ben vatani görevimi bırakıp taksime koşarken, siz ankara da süs ağacıyla 1.000.000 insanı yokladınız ama normaldir biz atatürk inkilaplarıyla yönetim biçiminden yanayız siz tayyip ittifaklarıyla.. Unutmadan söyleyeyim makiler bulunduğu iklimden ayrıldıktan sonra açmaz, dalları kurur, toprağı pasaklanır.