bugün

bir çizgi film. cartoon network de yayınlanmaktadır.
24 yaşında olmama rağmen izlediğim bir çizgi film. konu, bir çocuğun amaçlarına ulaşmak için yaptığı komik planlar.
kardeşimin ne zaman gitsem izlediği galiba günde 3 öğün yayında olan bir çizgi filmdir. angelo ve 2 arkadaşının yaptığı planlar, manetti gibi bir ayının çok sempatik olduğu çizgi filmdir. bu yaşıma geldim ben de oturur kardeşimle izlerim. zaten yaşla alakası da pek yoktur çizgi film izlemenin.
eskiden severek izlerdim. şu anda yeni bölümlerini verdiklerini duyunca yeniden izlemeye başladım.

çocukluğumdaki gibi.
Aslında tam olarak çizgi film değildir. 3D animasyon olarak hazırlanan Fransa yapımı animasyon dizisidir. Gene pek çok animasyon eserinde olduğu gibi bir kitap serisinden ilham alınarak oluşturulmuştur. Fransada nisan 2009 tarihinde, türkiyede ise ekim 2010 tarihinde gösterime girmiştir ve günümüzdede halen gösterimdedir yeni bölümleri yayınlanmaktadır. Yayınlandığı kanallar; france 3, teletoon, cartoon network.

Orjinal ismi: Angelo la Debrouille.

Konusu ise oldukça basittir angelo adlı çocuğun ve arkadaşları lola ve Sherwoodun başından geçen maceralardır. Bölümler birbirinden bağımsızdır devamlılığı yoktur. Eskiden izlerdim arasıra. Genel olarak genç kesime hitap ediyor.Animasyon film ve dizilere meraklı kişilerin izlemesini tavsiye edebilirim.
2011'de az mı izlerdim be... bebeliğim... saygılar.
Çocukken izlediğm en güzel çizgi filmlerden birisi idi. Anımsadığım kadarıyla Angelo ve iki arkadaşının günlük yaşamlarında karşılaştığı zorlukları atlatma çabalarını ne gösterir idi..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar