1. 1.
  george michael la birlikte wham grubunu oluşturan kişilik. ama bu grup arkadaşlığı bir ortaklıktan çok bir usta-çırak, bir patron-işçi, bir siyah-beyaz ilişkisine benzemektedir. zira eleman yeterince tırt olduğu yetmezmiş gibi bir de george michael gibi efsanevi bir karakterin yanında oldukça silik kalmaktadır. zaten grup dağıldıktan sonra george tam gaz yoluna devam etmiş eleman ise unutulup gitmiştir..
  ... shalamar
 2. 2.
  ne akla hizmet george michael gibi tabiri caizse son büyük pop starın yanına iliştirildiği belli olmayan dünyanın en talihli talihsizlerinden bir ademoğlu. şarkı söyler gibi yapıp söylemiyor, enstruman çalarmış gibi yapıp tellere dahi dokunmuyordu. gençliği şebeğe benzeyen george'un yanında kızların -esas yakışıklı andrew- takdirlerini alması da cabası. tabi bizim tün bu hakikati de wham dağılıp george michael solo kariyeriyle ortalığın daha da bir tozunu attırmaya başlayınca farketmemiz. yine de hep mütebessim, halinden memnun (nasıl olmasın ki) , kalender meşrep bir ağabeye benziyordu. bananarama üyesi (synthzeizer 80'ler popunun dişi gruplarından biri) hatunla (türkiye bok kokuyor diyen kim wilde değil ) evlenip turnayı gözünden vurması da ayrı bir garabet.
  ... zanli temiz
 3. 3.
  george michael'in okuldan arkadaşı olup 80'li yılların efsanevi ingiliz pop grubu wham'i beraber kurmuşlardır. ortaklıkları 1986 yazına kadar devam etmiştir.
  ... zagortenay