bugün

yerinde bir tespit. güzel kız '' ben güzel miyim '' diye kuşkulara girmez.
Sözlük abazanları öyle dengesizdir ki kadıncağızlar da reel hayatta pek de giderleri olmadığının bilincinde olarak, iş bu ezikler içinde elbet biri de beni beğenecektir diye oltayı atmayıp da ne yapsın.

Yüz tanesi eleştirdi ise, en az iki tanesi, çok güzelsin tanışalım mı çekmiştir.

Güzel kadın elbette böyle bir girişimde bulunmayacaktır.
doğru bir önerme.

ahanda ben http://galeri.uludagsozluk.com/r/the-kezban-608224/

güzel olsam ne işim var la burda.
güzel kızların zaten reklama ihtiyacı olmadığını apaçık bildiğimizden yüksek oranda doğru olan önermedir.
çürüttüğüm tespit.
çok çirkinim ama foto paylaşmıyorum.
1000 fotoğraftan 1 i bile güzel değil fotoşok fayda etmiyor.
Doğruluğu tartışılır. Çirkinlikten ölsem de fotoğraf paylaşmam. Neyse ki bugün de çirkinlikten ölmedim.
Kesinlikle katıldığım başlık ama açıklaması ile aynı fikirde değilim. Sözlük o kadar abazan kaynıyor ki güzel bir kız foto paylaşmaz burada diyorum bu kadar net.
(bkz: biri kız mı dedi)
Az biraz doğru önerme.

tipini filan bilmem ama zeka biraz geri kalmıştır. Sözlük la bura. Açılan başlıklar girilen entryler inciye kayıyor bazen. Böyle bir ortamda fotoğraf paylaşmaktaki amaç?
güzel kiz paylasir mi bilmem ama akilli bi kiz paylasmaz. neden tanimadigim bir erkege kendimi göstercem diye resim koyim yada yollimki.
Bu önermeyi doğrulayan yazar (bkz: ecemcix) kendisini gördüm göreli unutamıyorum.