bugün

Genelde mülayim ve oturaklı oluyorlar ama her zaman diyorum işinizi şansa bırakmak çok risklidir. Sonuçta ana babanız onunla aynı çatı altında yaşamayacak. Kendi kararınız daha önemli. Sakın tongaya düşmeyin.
Boyu boyuma huyu huyuma ise kimin bulduğunun bir önemi yok.
O kadar evlenmelik ise baban alsın.
Teyzem bulmuştu bana. Yüzü ikonikti baya beğendim ama kızın siktir git demedigj kalmıştı bı tek. Çok uzun süre sonra reddilmistim.

Ama kızın yaşı biraz geçmişti ve güzel olmasına rağmen çökmüştü. Yarram sen kimsin amk alın çizgilerin 4 şeritli otoban olmuş koca bulma ihtimalin düşmüş hala ibnelik peşindesin .
Alice in chains albümlerini hatim ettiyse evleneceğim, aksi halde evlenmemizin çok zor olduğu insandır. Dil çıkarma emojisi. Bu işler hiç belli olmuyor bi bakmışsın mahmut tuncer hayranıyla evlenmişsin.
Aslında sıfır uğraşla hazır gelse bi de aşık olsan miss gibi olur.
Evlilik müessesini bir anlamda ailelerin de evliligi gibi düşünürsek mantıklı gelen önermedir. Bu sizi mutlu eder mi orası tartışılır.
Evet sözlük... annemin bana yıllar önce önerdiği damat adayı:
28 yaşında (ben o zamanlar 20 yaşındayım), ankara gölbaşında arsaları var, babası müteahhit, durumları gayet iyi ama herifte tip yok, kafada saç yok, hafiften göbek salınmış, hafif sarı tipik iç anadolu bebesi...

Sonuç:
Annemle uzun uzadıya tartışılıp, küçümser şekilde bakılıp odamın yolunu tutmak...