bugün

(bkz: hocam hile yapıyo arkadaş zar tutuyo)
(bkz: çişimi ediyom çişimi ediyom popom kuru kalıyor)
erkek: ya yavrum ne bu şimdi yaptığın ya of!
kız: anlamıyorsun ama beni, oflama lütfen hayatım bu benim için çok önemli kendimi çok kötü hissederim istediğini yaparsak...
erkek: böyle saçma bir mantık görmedim ben ya , tövbe tövbe! ne yani şimdi sen bakireyim diye caka satacaksın öyle mi! bravo ya!
( ve erkek yataktan kalkar, kızda yavaştan hıçkırıklar )
kız: buraya geeel lütfen!

gibi devam eden dialoglar bütünü...
bey beyliğini verirmiş te kız, kızlığını kolay kolay vermezmiş sözünü aklıma getiren hede..
(bkz: ruhundaki patlak zarı diktirmek)
mevcut potansiyelinin bir kısmını kullanan/kullandıran kızdır. *
(bkz: #2914191)
ağız ve diğer bölgesi itibari ile bakire olmayan kız. normal birşeyi ikiyüzlü bir şekilde yapmayarak sahte davranan kız. (bkz: bakireymiş gibi yapmak)
aynı zamanda sanal yapıp bakire olan kızlarla aynıdır.

(bkz: düşünce özgürlüğü)
namussuz namuslu.
(bkz: fikir fahişesi)
ülkemizde görülen aile, toplum baskısı neticesinde maalesef ortaya çıkmış, sayıları oldukça fazla olan bireylerdir. günümüzde bir kızın ortalama 25 yaşında evlendiğini düşünürsek; bu kızların ailesi ve çevresi tutucu ise, ne kadar kültürlü ve kendini yetiştirmiş olsa bile bekaret tabusu altında ezilir. cinselliklerini yaşayamadıkları gibi bu duyguların en fazla olduğu yaşlarında bu güdüleri bastırmaya çalışırlar. sırf 2 damla kan, bilmem kaç milimetrelik doku parçası zarar görmesin diye olmayacak işlere kalkışırlar. bazıları bu ihtiyaçlarını belki kendi isteği belki de sevdiği kişiye karşı kendini suçlu hissetmemek için anal ve oral yollarla karşılama yolunu şeçmektedir.
yine de bir evliliği yalan üzerine kurmak kadar adice bir davranışın savunması olmaz fakat butun suç da bu kızların değil, suçun büyük kısmı toplumun... evlenesiye kadar bakire kalan kızlara düğünlerinde ödül olarak kırmızı kuşak takılan bir ülkede yaşıyoruz bilmem farkında mısınız?
ciddi sayılabilecek ve benden önce bir dolu yazar tarafından üzerinde düşünülüp fikir belirtilmiş bir konuya ayrı ve muhtemelen size saçma gelecek bir bakış açısından bakacağım için önce özür dileyim sizden ama dayanamadım..

başlıkta bir şeyler eksik bence.. seks eksik.. yani maşallah içerikte baya var seks analı olsun orali olsun da.. kelime olarak eksik.. karakterleri bile saydım, sığıyor.. başlık pekala anal ve oral seks yapıp bakire olan kız olabilirmiş..

niyetim kraldan çok kralcılık yaparak sözlük formatının yılmaz bekçiliğine soyunmak kesinlikle değil.. kaldı ki zaten düşünce olarak kendini ortalama zekalı birine rahatça anlatabilen her başlığın ve entrynin, dilbilgisi kurallarına uyma kaidesiyle sözlükte kalmasından yana birisiyim..

ama anal yapan kız da bir acaipmiş be abicim be.. kızı tamlayan sıfata bak.. anal yapan.. ne bileyim.. geçen de çok güzel oral döndü.. oral ne lan seks lan o seks..

ya anlatamadım derdimi.. koyun götüne.. ya da anal yapın.. opsiyonel..
zar parcasini namus olarak goren ve ugruna cinayetler isleyen erkek milletine kapak olacak davranistir.
toplum baskısı toplum baskısı toplum boğuyor kızlarımızı pardon evlenmeden kadınlaşmış eski kızlarımızı.
merak ediyorum, bu toplum baskısı dediğiniz, ahlakın gerektirdiği şey olmasa sokakta grup seks yaparken görürdüm galiba sizleri. belki de gines recordlar kitabına girmek için 55556 kişi aynı anda başlardınız vuruşmaya.
cinsel özgürlük.
istenen bu mudur? her boku yiyebildiniz de evlenmeden rahat rahat zik yeme özgürlüğünüzü mü istiyorsunuz?
gidin ne bok yerseniz yeyin. yalnız soyu bozuk bir nesil istemeyen bu mahalleye uğramayın.

bakirelik hakkında burada 2 sayfa da yazsam yine yazılarım diğer birçok yazı gibi okunmayacak; okumadan yazan yazarlarla dolu bu sözlüğe bir gereksiz yazı daha yazılmış olacak.
yine de birşeyler söylemek gerek.
zar mıdır tüm olay? yani bir erkek, "onun kızlık zarı olsun da önceden ne bok yaşamış olursa olsun" mu der? bunun cevabının evet olduğunu düşünecek kadar salak olanlar aramızda varsa onlara gazoz gönderiyorum.
belki böyle düşünen erkekler de vardır, kim bilir. kültürü zikilmiş ve zikişmek eksenli olmuş yeni bozuk nesil başta olmak üzere, içerisinde gereğinden fazla karaktersiz, namussuz, ahlaksız pislik barındıran bir toplumuz.

düğünlerde gelinin beline sarılan kırmızı kuşağın anlamı nedir acaba cinsel özgürlüğünü nikahlısı olmayanla yaşayan
yeni kadın eski kız? sen evlendiğin zaman, senin beline doladıklarında o bekaret simgesi kuşağı, yüzün kızarmayacak mı
o kuşağın renginde?
bekaret simgesi... bekaret... sayıklayalım böyle. nedir bu? bir tek vajinaya penisin girmemiş, girse bile, belki de
zarın esnekliğinden dolayı, yırtılmamış olması mı? oha.
düşünsene, senin nikahlın olmayan bir erkek senin tüm gizli yerlerini görüyor. vajinadan değil de ağızdan ve arkadan...
ne boksa işte. sonra sen bir gün utanmadan o bekaret simgesini beline doluyorsun.

başka bir erkeğin aletini yalayan dudakların ve dilin, 3 sene sonra kocanın dudaklarında. şu pisliğe bak.
ananızdan, ninenizden, onun ninesinden örnek alın. giz, bekaret, namus, edep nedir öğrenin. umarım onlar da sizin gibi değillerdir.
haa, bu kadar lafı ettik kızlara da erkeklere hava hoş mu? nikahlısı olmayacak olan bir kızla ilişkiye giren erkeğin de o kız kadar içi dışı pislenmiştir. içine sıçayım onun.

ideal: (bkz: cinselliğini sadece eşiyle doyasıya yaşayan kız)
ideal: (bkz: cinselliğini sadece eşiyle doyasıya yaşayan erkek)
zar sağlam olduğundan bir inanışa göre kız oğlan kız dır.
en asil duygunun insanıdır candır canciştir..
hem anal hemde oral seks yapıp bakire kalabilmek zor iştir, sabır ister, o yüzden tebrik edilmesi gereken bir kız dır.*
fantazi gücü yüksek kız modeli.
insanlar birçok şeyden zevk alırlar. örn;

-ağzından
-teninden
-görünümden
- bir de götten..

benim bildiğim kadarıyla orospular bu arka kısmı yapmazlar. hani bunu yapanlara o tahmin edilen küfür az gelir.
istediği kadar bakire olsa da adam olanın dakikasında anlayacağı ucuz numaralar insanı.
(bkz: bir zamanlar britney spears vardı)
(bkz: bu ulkeden gokyuzune cinsel aclik yagiyor)
nihat doğan ve lerzan mutlu ikilisinden doğup normal bir insan olarak yaşayabilen kişiden farksız olan kızdır. *
önce yan sanayide çalışmış sonra fabrikaya girmiş mühendis gibidir bu kız...
bakireliği savunmayan kişilerin, bakireleri savunanlara karşı "tamam, o kız bakire ama, onun oral ya da anal seks yapmadığını nerden bileceğiz, nasıl bilebiliriz?" diyerek kendilerini rahatlamatma çabaları sonucu üretilmiş terimdir. boşunadır.