bugün

enfeksiyon riski fazla olduğu için ve ortalığı bok götürmesin diye günahtır ama sallayan pek de kimse görmedim.
(bkz: kendin sor kendin cevapla)
(bkz: anal ilişki neden günahtır acikliyorum capsli)
(bkz: ak yolu vs bok yolu)
nimetle şaka olmaz da o yüzden. çeperdeki domates kabuklarını görmezden gelmemek lazım.
Köyde eşek ile final fantasy yaparken , istanbul'daki lağım çukuru çok rahatsız etmez bazı bünyeleri ,ayrıca gay olma yolunda ki küçük adımlardır bunlar...
bok yoluna sik sokulmaz. sokanın ya midesi yoktur yada burnu. çok faydalı bir günahtır.

aynı zamanda kadına yazık ilerde sıçış problemleri yaşar .
konu cinsel ilişki ise cinsel organlarla yapılır, anüs cinsel organ değildir. sindirim sistemi organıdır içine sindirebilenler yapar sindiremeyenler zaten yapmamaktadır.
insanın doğruyu yanlışı kendi başına bulması ne kadar zormuş tarih bize bunu hep göstermiştir.
insan zikinin keyfine nice yanlışları doğru diye kullanma eğilimindedir.

(bkz: allah(c c) ım bizi bize bırakma)
Anüs vücutta insanın haz bölgelerinden en önemlisidir. Yasakla günahla baskıyla reddedilmeye çalışılsa da böyledir. Bunun psikolojik ve fiziki temelleri tabii ki vardır.

Anal ilişki en az vajinal ilişki kadar zevklidir. Cogu zaman ondan da zevklidir. Psikolojik kökenini bırakıyorum, oradaki kas gurubunun vücuttaki en kuvetli kas guruplarından biri olması kaynaklı.

Domates kabuğu ve ılerde bokunu tutamama gibi konular şehir efsanelerinden başka bir şey değildir. Bugün dünyada milyonlarca gay kulak yoluyla mi ilişkiye girmektedir? Kaçında bunlar duyuldu. Gerekli temizlik yapılırsa nahoş olaylarla karşılaşılmaz.

Kadınların zevk almadığı da koca bir palavradir. Bunu diyen ya bu işi bir kadınla hiç yapmamiştir ya da yapmışsa bile dangıl dungul yapmıştır.

Anal ilişkide bir kadının zevk almasının tek yolu sabirdir. Sabırlı davranilirsa anal ilişki bir kadına vajinal ilişkiden çok çok daha güçlü orgazm yaşatır.

Ayrıca hijyen değil diyenler; vajinadan çıkan nesnelerin ne olduğunu şöyle bir düşünsün. Kan. Her adet döneminde dışarı atılan rahim dış ceperi, idrar vs.

Bunlar çok mu hijyen. Bilmeyen konuşmasın. Ya da az konuşsun.

Not: heteroseksüelim. Yani aktifim. Erkeğim. Özelden esprilere maruz kalmiyayim lütfen.
analın günah olduğu nereden ortaya çıkmıştır, kim demiştir, bu da bir muammadır.
ben de biliyorum günah olduğunu ama nereden biliyorum, onu bilmiyorum.
(bkz: ibne olmadan önceki son sözler)
--spoiler--
anal ilişkide bir kadının zevk almasının tek yolu sabirdir. sabırlı davranilirsa anal ilişki bir kadına vajinal ilişkiden çok çok daha güçlü orgazm yaşatır.
--spoiler--
götten orgazm olmak böyle bişey olsa gerek derlerdi de inanmazdım.
inci sözlük'teki cilgin buzdolapcı'ya sormak lazım.
Vakti zamanında bu sorunun sorulduğu din hocasının verdiği cevap;
- Poh çıkıyor ordan poh poh...
Ete göte bayılan bir toplum olduğumuz gerçeğini değiştirmez.