bugün

son zamanlarda sözlükte yaşanan üç büyük/ anadolu takımlar kavgalarına tarafsızlık getirebilecek kampanya. görüyorum ki hali hazırdaki tüm moderatörlük işleri üç büyük takımı tutar gibin olan ve öyle düşünen kimseler tarafından yapılmakta ve sözlük kurallarından bihaber yazılar yazan üç büyük takımı tutan yazarlara uygulanmayan yaptırımlar benim zavallı söyleyecek birkaç sözü olan anadolu takımları tutan kimselere bu kimseler tarafından bol keseden uygulanmaktadır. bunda da kendi görüşlerini ve inançlarını bir kenara bırakamayan, tarafsız olmaya çalışan ama olamayan moderatörlerin varlığı etkili olmaktadır. sözlüğün içine düştüğü bu durum hali hazırda anadolu takımı tutmayan beni bile çileden çıkarır duruma gelmiştir. bu çıkmazı aşmak için, herhan gi bi anadolu takımını tuttuğubilinen ve olduğunu beyan eden ancak diğer moderatörler gibi tarafsız(!) davranacağını belirten bir yazarımız acilen moderatörlüğe getirilmelidir. iş bu tarafsızlığın sağlanabilmesi için sağduyulu tüm yazarlara açık olan bu kampanyayı ilk olarak ben destekliyorum..
(bkz: moderatör dedin madaratör çıktı dostum)