bugün

sen evden dışarı çıkamezken, türkiye' nin en güzel tatil beldelerinde tatil yaptıklarına mı ağlarsın, para harcama kapasitelerinin sınırsızlığına mı ağlarsın, hatunların güzelliklerine mi ağlarsın, hangi birine ağlansın kardeşim...
bkz: ana haberde eglenen rus turislerin etrafında çember oluşturmuş yağız anadolu kaplanlarını izleyip gülmek
o halde show tv ana haberleri izlenilmemelidir. geçen gün dikkatimi çekti obama ile ilgili bir haberden sonra "veee şimdi eğlencenin doruğa ulaştığı kemer'e uzanıyoruz." anonsu sonrası ağlamadım ama çok sinirlendim. ulan eğlence diyosun bana tangalı rus'un poposuna zoom yapıyorsun. ya da üstsüz birini denize girerken sırtından haber yapıyorsun. bir iki farklı görüntü gösterin artık şu eğlence haberleri kapsamında. biz yapsak sapıklık, röntgencilik, siz yapsanız eğlence dimi?
gözümüze, gözümüze sokulan, rus-tatil-ana haber-erotizm dörtlemesi.
dün itibari ile bu işin piri show tv ana haber proğramında iyiden iyi kendini aştı. habere girişi de ayrı bir özgünlük taşıyordu. ben şimdi bu kısmı aslında söylenmeyip de söylenilmek istenilen şekliyle sizlere aktaracağım
"efendim sizlere bugüne kadar hep eğlenen rus kızlarını gösterdik. bugünde rus erkeklerini gösterelim"
"söylenilmek istenen :" şimdi de biraz eğlenen rus erkeklerini gösterelim, hanımlara haksızlık etmeyelim hemi belki aranızda gaylar da vardır ver gelsin mıniskiyim"
kameraya fonda oynaşan, hoplaşan rus erkeklerini gösterilir.
"bakın rus erkekleri nasıl üçgen vucutlu, kalıplı insanlar"
söylenilmek istenen : siz sığırsınız görseniz de anlamazsınız, adamdaki kaslara bak üçgen vucuta bak, allahım yarabbip, sikertir adamı bunlar, zikleri de tam 72 arşın uzunluğunda"
diyiverip, arkasındaki, bir rus kızını kasıklarına oturtmaya çalışan bir rus ayısını göstererek;
"arkadaki eğlence devam ededursun bunlarda suya dalıyorlar"
söylenilmek istenilen, " bak bana bakıyorsunya arkadaki skişi de farkettin umarım, ne yapıyor herifçioğlu"
şeklinde kamerayı öne çevirerek öndekileri göstermeye devam ettiği esnada, lan bunlar ne bok yiyorlar diye kanal değiştirmemle beraber bu sefer bir imrenti ile değil, türk televizyonlarının geldiği noktaya bakarak karamsarlıktan ağladım.
haber denilip çevirilip çevirilip önümüze getirilen safsata.
haber niteliği taşımayan kimsenin aslında sikinde bile olmayan rusların otellerde neler yaptığının, nasıl bir habercilik anlayışıyla ana haber bültenine taşınmasıdır.
abi banane...
ruslar sevişti... şok şok şok
son dakika gelişmesi .... ivan da erken boşalma...