bugün

foşik tecenin 90 milyon olmasıdır.sen milyar milyon sen milyar sen bu nüfusu ne yapacahsan.
40 yapar.
gayet mantıklı bir yazarın mantıklı beyanı. merakla bekliyoruz.
3 cocuk yapin tavsiyesi sonrasi sasirmamamiz gereken durumdur.
beklenen gelişmeler. beklenmeyen gelişmelerin olduğunda hasiktir lan dedirtecek hükümet henüz gelmediği için türkiye ye normaldir. yakında çin gibi oluruz. suriyelilere de el işçiliği atölyeleri açılır sonra adidas lar nike ler filan burada üretilmeye başlanır. yeni türkiye nin gizli hedefi.
-ben 75 milyonluk alıyorum.
Net rakamlar olmamasına rağmen yurt içi seçmen saysının 52 milyon 721 bin 589 olduğu bir ülkede gayet normaldir.
(bkz: üşenmedim saydım tam 90 milyon)
istanbul a bakınca anlalılır. Sanırsın tokyo.
Gercekten guzel bir tespit sayin yazar alkisliyorum.arastirmaci kisiligni
Ülkece devletin onunde güzel domaldığımızın resmidir.
An itibariyle olduğuna göre biraz önce birinin saydığıdır...
3'er 3'er doğuran kadınların o çocukları ne yaptığını merak etmemize neden olan sorunsaldır.
doğru bir yaklaşım. Bu suriyeliler ve kürtler yakında nüfusu 2'ye katlıyacak.
Bizi 70 milyon izliyor efsane oldu genclik.
Suriye'yi bağalrsak neden olmasın? Sonra ırak, iran, Araplar filan... iyice ülkenin içine sıçarız işte...
15 milyon kişi çok iyi kamufle olmuş o zaman. çaktırmadan yaşıyorlar.

ibretlik olmayan tespit.

tespit.
sabah saatlerinde yayımlanan tüik verilerine göre geçen seneye kıyasla 1 milyon 28 bin 40 kişi artışla 77 milyon 690 bin 904 olan ülke nüfusudur.

ayrıca, erkek nüfusun oranı 38 milyon 984 bin 302 kişi ile yüzde 50.2 ve kadın nüfusun oranı ise 38 milyon 711 bin 602 kişi ile yüzde 49.8 olarak gerçekleşti.

ve tabii, Yıllık nüfus artış hızı 2013 yılında binde 13,7 iken, 2014 yılında binde 13,3'e geriledi.

bir de, Türkiye Nüfusunun Yüzde 18,5'i istanbul'da imiş.

bugün 28 ocak 2015 çarşamba, hayırlı günler efenim.
ipretlik tespih.
3 cocuk kuralını uygulanması ile ortaya cıkan sonuctur.
90 milyon gerçekten yüksek bir rakam.

birileri bize nükleer bonba falan atsa da yarısı gitse keşke.

40-50 milyonluk bir ülke olsak. oh misss...her şey güllük gülistanlık olur.

90 milyon ne amk? bangladeş miyiz, pakistan mıyız la biz?
55 ml. Türk vardı. Simdi en kötü ihtimal 50 milyon kalsa 40 ml. Yabancı var. AMK boyle işin. Ben ortaasya'ya geri dönüyorum.
daha acı verici olanı ise bu nüfusun gereksiz nüfus olmasıdır. japonya 100 milyon küsür ama adamların nüfusunun tamamı iyi eğitimli ve donanımlı.

türkiye'nin ise nüfusunun yarısı çöptür. bir 45 milyon olsak iyi olur aslında. akp, bdp gibi partilere oy veren çoğunluğu cahil cühela seçmen ölmeli. ki bu nüfustan kurtulursak dincilik ve kürtçülük de bitme noktasına gelir. chp, mhp ve diğer partilerin seçmen kitlesi nispeten iyi. en azından vatanseverler.
olması zor olandır. ancak açıklandığı gibi 77 milyon 695 bin de değildir. yani zannımca. hem cia hem de global fire power ülkenin nüfusunu 80 milyonun üstünde gösteriyor. http://www.globalfirepowe...ail.asp?country_id=turkey
iddia sahibinin bıyıklarını sayarak ulaştığı tespit.