1. 1.
    kulağımızın arka kısmını koruyarak başlayabiliriz. zira kendimize ait olan bir tek kulağımızın arkası var. boykot filan boş işler (!)
    2 -1 ... yamuq
  2. 2.
    hayatin her alanina giren mallari boykot etmke anlamina gelmektedir. istendigi halde mümkün degildir. ama bu mallarin kullanimi asgariye indirilebilir. zaten bir seyin türkiye yapimi olani varsa onu kullanmak gerekir hepsinden önce.
    ... kekistanlihobbit
  3. 3.
    marka takıntılı insanların kabesini yıkmak gibi birşeydir.
    (bkz: in usa we trust)
    ... yav napcan adimi
  4. 4.
    bu durumda sahsimin miami de bulunan gayri menkullerinin kiralarini almamasi gerekmektedir. ammavelakin yahu arkadas ben mallari alana kadar kicimn catladi, kenefler imparatorlugu kurmak için canimi disime taktim yahu. en iyisi ne sis yansin ne kebap diyip, en güzeli ben malta vatandasi olayim.

sözün özü: yerli malı yurdun mali herkes onu kullanmali.
    ... mulayim
  5. 5.
    önce devlet tepki göstersin ki biz halk olarak tepkimizi hayli hayli gösteririz dediğim önerme. kapatsınlar incirlik üssünü, amerika ile ortaklığı sınırlasınlar, biz de boykot yapalım.
    ... yett
  6. 6.
    amerikan kuklarını boykot edersek daha kalıcı bir çözüm olur.
    ... ahmedinejad
  7. 7.
    (bkz: abercrombie&fitch)
    (bkz: tommy hilfiger)
    (bkz: u s polo)
    (bkz: ralph lauren)
    (bkz: dkny)
    (bkz: timberland) *

(bkz: gerek var mı)
    ... cemmm
  8. 8.
    çabanın hükümetten gectiğini düşünüp; iş başa düştü bari biz önlem alalım mantığında bir girişimdir.
    1 ... kucukkontes
  9. 9.
    tabi tabi he he dediğim eylemdir.
    (bkz: bir fransız malı boykotu vardı noldu)
    (bkz: bir italyan malı boykotu vardı noldu)
    boykotun aksine fransa dan ithalatımız gün geçtikçe daha da çok artmaktadır. zamanında teröristbaşını iade etmedi diye ülkede terörist italya diye italyan bayrakları yakıldı yine biz gün geçtikçe ihracatımız arttırdık. bu olayın sonnunun da böyle olmasını beklemekteyim. zira bizim insanlar hem markayla hava yapmayı sever hem de unutmayı.
    ... puritania
  10. 10.
    (bkz: hangi birini)
    1 ... cehennetlik