bugün

videonun altındaki yorumlarla da ilgimi çeken iğrenç olay.

''its a dog, not a human... so who cares. they were just having fun... hows that thing suppose to survive in the desert anyways?''
amerikan askerinin aksiyonuyla "ben insan değilim, aslında bu dünyada yaşamayı haketmeyen bir o. çocuğuyum" diye bas bas bağırması.

videosu http://my.break.com/conte...iew.aspx?ContentID=463231
haberi:http://edition.cnn.com/20...e/index.html?iref=topnews
pearl harbor'u bombalayan japonlara fatiha okutan görüntüdür.
edit: bu entry artı oy alma güdüsüyle yazılmamıstır ancak eksi vereni de merak etmiyor degilim.
Kadına zorla tecavüz edip oral seks yaptıran, erkeklere penisinden elektirik veren, küçük çocukları aşağılayarak yüceldiğini sanan, aşağlık kompleksini türlü çocukluklarla yenmeye çalışan amerikan askerinden birinin daha görüntüsü.

Lakin köpek hangisiydi, ben çıkaramadım...
(bkz: annen seni doğurmamış sıçmış)

edit : işbu entry'nin eksi oylanması neticesinde de ortaya çıkmıştır ki sözlükte amerikan askerleri dolaşmaktadır. Eğer denk gelirsem kafasına sıkarım haberi olsun.
videosunda insan görmediğim vaka.
videosu youtube'dan kaldırılmış asker.

amerikan köpeğinin yavru askeri uçurumdan atmasıdır o işin aslı.
üzerinde düşündükçe, üzerinde fikir yürüttükçe sinirlerimi bozan ellerimi titreten hadise."adamlar insanlara yapıyor bunu, köpek niye geriyor" tadında şeyler okudum, her gördüğüme geriliyorum, her gördüğüme gözlerim doluyor ve her gördüğüm zaten az olan uykumu kaçırıyor. üzüldüğüm şey köpeğin ölmesi mi? hayır diyemiyeceğim üzüldüm ama asıl noktam şu, bir insan böyle bir şeyi yaptıktan sonra o köpeğin havadayken çıkarttığı seslerle birlikte yaşamaya nasıl devam edebilir. ben en dijital haliyle duyduğum bu sesler yüzünden eşşek kadar adam olmama, erkekler ağlamaz diyen kültürüme aldırmadan gecenin bir köründe gözlerimi kan çanağına çeviriyorum da sen onu orada yaşayıp o minicik yavrunun bedeninin sıcaklığını hissedip, nefes aldığını görüp, gözüne bakıp nasıl yaptın bunu. sonra gittin nasıl uyudun.

hey coni! seni insanlığından ne çıkardı bu kadar. ülkenin özgürlük ve demokrasi anlayışı mı?
günahsız bir yavruyu yolun ortasında diye ezip gecen, ingilizce ettiği küfürleri bir kartona yazıp eline tutusturduğu küçük çocukla gülerek resim cektiren, cocukların üstüne işeyen sereften yoksun, insanlıktan çıkmıs barıs ve özgürlük dağıtıcılarının yaptığı son eylem.
Allah ıslah etsin.
buraya amerikan askerinin yavru kopegi ucurumdan atmasi ile ilgili entry gir diyor. entry giremiyorum. orospu çocuğu desem ne değişecek..
"o köpek teröristti,amerika kendini savunma hakkını kullanıyor,tanrı amerikayı korusun.(keza belli ki koruyor da)"
george bush jr.
niye şaşırıldığına hayret edilen olaydır. çoluk çocuğu kurşuna dizen, tecavüz eden, her türlü ibneliği meşru gören müsveddelerin hayvanlara iyi davranmasını beklemektir şaşırtıcı olan.
tamda kendilerinden beklediğim tarzda bir davranıştır. hiç şaşılmaması gerekir. minnacık bebekleri öldüren hayvanların kendi soylarınından olan başka bir hayvanı öldürmesi bu kadar garipmidir?
Tüm Amerikalı'lardan nefret etmek için yeni ve iyi bir sebeptir.
(bkz: in the valley of elah)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar