bugün

bu cahiller bir de utanmadan para puan birikmiş mi diye sorup kullanmaya kalkarlar ve neden olmuyor diye virvir ederek saticiyi cileden cikartir. hayir bu kıcı kırık 200 milyon limitli ek kart mi arkadas? boru gibi amerikan express karti.

hani hollanda'da ferrariye tüp taktirmaya kalkisan uyanik vardi da ferrari al parani ver arabayi dedi. işte bunu emsal alarak alacan o karti elinden bir daha değil american express karti, eline iskambil karti bile vermeyecen eline olacak bitecek.
(bkz: 250 ytl limitli akbank exi 26 kartı)
birde siyah american express vardir ki american express'e taksitlendirelim demeyen cahiller bile gormemistir .. (bkz: aga nin boku ustune bok olmaz)*
(bkz: lanet olasıca zenci pislik) * *
hiç american express kredi kartı olmamış bünyedir. o kartı kullanacak kadar taşaklı kimseyide görmemiştir ayrıca.

alakalı olabilir ; (bkz: kart sensin)
*ne aldınız beyfendi?
-american express
*taksitlendirelim?
-heheh abla 45 taksit yapabilir misin?
*hayır canım ne münasebet zaten aldığınız sakız 25kuruş
-abula geberiyölüm abula, sözlüke yazucam abula lüffen.
pis fakirler gurubundan olması mümkün olan kişiler...
(bkz: yapma bunu) bana bunlarla gelmeyin kardeşim.
bu kart * cok alangelli bir sekilde size taktim edilirken, isteginiz uzere en fazla dokuz tane yakininiza ek kart olarak kefil olabiliyorsunuz. kafadan kart basina 120$ kadar senelik adiat odemek zorundasiniz.
hediye puani ya da taksitlendirme olayi cok farkli dir.
her pos makinasi kabul etmez.
amerikan expersi olduğu için kendini bir şey sanan ve bu kartı almanın zor bişey olmadığını bilmeyen cahilden daha az cahildir.

ayrıca amerikan experess gayet güzel taksit yapar. bilmeden başlık açıp kendinizi de rezil etmeyin.

bilmiyorsan öğren...
hor görülmemesi gereken kişidir bunun taksit yapılmayacağını bilen kimseler cahil olamayacağı gibi kullanan şahıslarda "taşaklı" ya da "zegin" değildir sadece parasıyla hava atan, başkalarının zekasını parasıyla eleştiren tiplemelerdir.
toplu harcamalarinizda ay sonu itibari ile yuzde 13 kadar taksitlendirme yapar. ama, alis veris yaptiginiz yer kendi kafasina gore taksitlendirme yapamaz. yani, siz kendi pos makinanizdan nakit cekersiniz. ama asil kart sahibi, isterse ay sonunda kendi istegi ile taksitlendir. yedek kart sahibinin boyle bir hakki yoktur.
oyle kolay kolay vermezler bu karti.
alışveriş yaptığınız yer gayet güzel kendi kafasına taksitlendirme yapabilir efendim. diğer kredi kartlarında olduğu gibi pek çok anlaşmalı işyeri vardır. merak eden türkiyedeki dağıtıcısı olan garantibankasının internet sitesine girip bakabilir. diğer kredi kartlarından çok zengin olmadığınız sürece pratikte hiçbir farkı olmayan bir karttır. eğer zaten yeterince zenginseniz diğer kartlar da bu kartın verdiği her türlü hizmeti verirler.
birde siyah american express vardir ki american express'e taksitlendirelim demeyen cahiller bile gormemistir .. (bkz: sana laflar hazirladim)
bankaya* senede 250 dolar* domaldığından bi' haber canlı.