bugün

nickiyle güldüren yazar.
uzun yıllar daha ulu'da olmasını dilediğimiz birinci jenerasyonun değerlilerinden.
birinci nesil yazarlardan birisi.birinci nesil oldugunu görmemle bir tebessüm oluştu, zira nesilleri tükendi bu arkadaşların.
profil resmine aşık olduğum yazar.
gelecek hakkında bana acayip abi öğütleri veren kişi. sağolsun, varolsun.
1 nesil olduğu gördüğüm ve apışım kaldığım sözlük yazarı, eğlenceli bir insan 1 nesil olmak kolay değil, 1 nesilleri çoktan emekli olmuş biliyordum ama hala birileri varmış 1 nesilleri görmek güzel, 9 nesil olarak sevin bizi...
yaklaşık 3 aydır muhabbet ettiğim, msn'de söylemeye utandığım ama burdan nickinin çok kötü olduğunu ve kendisiyle alaskası olmadığını söylemek istediğim, muhabbeti çok iyi olan, o sözlük senin bu sözlük benim gezen, uludağ sözlük'e daha fazla vakit ayırırsa sözlüğe çok şey katacak olan yazardır.
552 entryle 330 karmaya sahip birinci nesil sözlük yazarı büyüğümüz. Daha sık yazması dileğiyle...ayrıca nickine hayran olunası yazar.
'burada iki amele fazla' diyerek beni ya amelelikten ya da sözlükten vazgeçirmeye çalışmış ama muvaffak olamamıştır. gerçek amelenin hangimiz olduğu ise hala tartışılmaktadır. ayrıca biraz daha fazla yazsa da okusak dediğimiz değerli kardeşimizdir.
(bkz: #11992835) yarmıştır.
tekrardan karşıma rakip olarak çıkmıştır kendisi. tamam kabul la. sensin gerçek amele. ben bıraktım ameleliği.
eğlenceli yazardır. uzun yıllar daha birlikte olmak dileğiyle.
nicki okuduğumda birden gerçek amele donunu göz önüme getirtip bir yandan gülme krizine sokan bir yandan da midemi bulandıran yazardır.
başımızdaki büyük.
annelerimiz bizleri kendisine emanet etti muhtemelen.
ayrılmasın bir tarafa, aman ha.
sözlük içi aktiflikler saygı değer abim.
nickiyle beni gülmekten kırmış yazardır. eksik olmasın.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar