bugün

ilginç bir adlandırma. 18 yaşın altındakiler okumasın lütfen. zaten uyku vakitleri saat 21:30 idi. çoktan uyumuş olmaları gerek. şimdi yetişkinlere geçelim. düşündümki bu dünyaya boşa gelmedim ve faydalı olmak istedim. evet gençler sabunla filan uğraşmaktan sıkıldığınızı biliyorum. anlatayım:

öncelikle sakatat satan kasaba gidilir ve bana güzelinden bir kilo akciğer ver dayı denir (dana akciğeri). 3 liraya bir kilo akciğer geliyo ki bize 3 hafta yeter. neyse kanka bu sıcak, pembe, yumuşak akciğer eti alınıp hemen eve gelinir.

tercihen 2,5 litre coca cola şişesi bulunur ve üst kısmı 4 parmak eninde aşağıdan kesilir. geriye yaklaşık 20 santim uzunluğunda bi kısım kalıyor. alt kısım kare şeklinde kesilen etlerle doldurulur ama 3-4 santimlik kısım sadece böyle doldurulur. daha sonra ciğerin kaba kısmı şişenin içine basılırr, sıkıca bastırılır.

ardından bu streç naylonlar olur bilirsiniz lokantalarda çorba kasesinin ağzı bununla kapatılıyo. heh ondan alınır ve şişenin üst kısmı 3-4 kat kapatılır. ardından bir bıçak alınır ve şişe üstten etin tam ortasından pipi boyunda delinir. ama deliği büyük yapmayın. delik dar oldukça zevk daha da artıyor. iyi vuruşlar arkadaşlar.

(bkz: uludağ sözlük özgür bir sözlüktür)

(bkz: düşünceye yasak konamaz)
(bkz: isim çok orijinal olmuş)
(bkz: düşünce demişsin ama sapkınlık çıktı bu)
(bkz: amciğer kuzu sarma)