bugün

çok ayıp eden kadındır, hatta çoayıp etmiştir.
bastırdıklarını açığa çıkarma imkanı buluyordur .
normal karşılar herşeyi. Alışmıştır artık.
yazarın bunu sorgulamak yerine neden bu üçlü dışında başka bir şey düşünemiyorum diye kendisini sorgulayabilir.
dışarıda farklı bir durum olmadığı için normal bir iş yapan kadındır.
illa a.g.M.'nin yazılması gerekmiyor. hareketlerden, Bakışlardan ve elinizin gittiği yeri görünce de sözlüktekinden bir farkınız kalmıyor.
yurdum abazan gencligi ile daşşak geçen kadındır.
kendi organları konuşulduğundan yabancılık çekmez. kendinde olmayanı ağzından düşürmeyene laf yok takılana laf var.
(bkz: vay amk)
amlı götlü memeli kadındır, yabancılık çekmez.
insandır. onun da arzuları vardır.
böyle ortamda konuşanda sorun yok konuşulan ortamda kadın olması mı sıkıntı yapmayın lütfen ya.
(bkz: vah vah)
Am göt meme konularInI konusan biz erkeklerin ayIbIdIr o.
Kendini rahat mı hissediyordur yoksa sırf bazı değerler için bunları göze mi alıyordur düşünmemiz gerekebilir. nihayetinde oda ülkemizin bir ferdidir.
inci sözlükte takılıyor olması muhtemel kezbandır.
varlığıyla sözlüğün zeka seviyesini yükselten kadındır.
hayatın içinde olan şeyler bunlar ama kadınlar bu tür şeyler hiç konuşamazlar bir kere öyle bir hakları yok onlar kim ki utanmaz ahlaksız kadın olur mazallah kadın dediğin hiç bir şey bilmeyecek yaşamayacak çünkü o kadın onun hakkı yok.
kendi uzuvlarıyla ilgili türk erkeklerinin genel görüşlerini bilmek ve kendini ona göre hazırlamak niyetinde olan üstelik kötü niyetli olmayan kadındır. siz sanki yarraaklı sikli şeylerde dolanmıyorsunuz amk http://www.youtube.com/watch?v=Dnd_OGqfDVg *
kendi uzuvlarından bahsedilen yerde takılan kadındır.

hayvan sen konuşmaya utanmadın ben takılmaya mı utanayım?
am...göt...meme...
her yerde benzer kelimeler....
koymak....becermek....
her gün duyulan, sarf edilen kelimeler....
erkek, kadın. herkesin her yerde koyduğu, siktiği bir ülkede değil kadın, erkek bile ne yapıyor? koymaya devam ediyor. o halde ey kadın! küçük Türkiye'de-sözlükte takılmaya devam et. ama dikkat et, akşam ondan sonra dışarıda tek gezdiğinde tecavüzü hak ediyorsun ya, burada da gece sözlükte takıldığında "Kezban-orospu" olmayı hak ediyorsun. bunları bil ona göre saatlerini ayarla ya da sadece "entry girerken dinlenen şarkılar" başlığına yaz. kısır bir döngü olsun. sen bu başlığa ha bire entry gir ve ha bire şarkı dinle!
sözlük nasılsın?
sağ ol, ben de iyiyim.
kadınlığından çıkmış kadındır. evet.
Boyut atlamıştır .
herkese açık alanda sadece erkek yeri olmayan bi yerde ısrarla bu muhabbetleri çevirmekten utanmayan erkekler varsa tıkında olmaması gereken kadındır.
hamının götünün memesinin kıymetini bilen, bu durumun farkında olan, ister istemez kendisinin de prim yaptığı kadındır. o değilde hamlı mamalı götlü götsüz, memecik memesiz yer mi kaldı, her yer de bu 3 lü konuşuluyor lan.

(bkz: dünya kadar malın olacağına fındık kadar hamın olsun)
(bkz: evlenilmeyecek kadın)
yollu kadındır. evet.
güncel Önemli Başlıklar