bugün

Yazarların aldığı en sıradışı iltifatlardır.
kuaförden çıktıktan sonra yakın arkadaşın sik gibi olmuş saçın demesi gibi.
sakallı antonio banderas sakalsız ajdar gibisin demişti bir arkadaşım. hakaret mi iltifat mı belli değil lan.
hayvansın.. en sıradışı değil belki ama en sevdiğim..
(bkz: gülmek sana çok yakışıyor)

gülmeyince maymuna mı benziyorum? şaka bir yana, öyle çok aşırı iltifatlar almadım.
Yediğim bi paket tuzlu çekirdeğin üstüne içtiğim su kadar tatlısın ..diye bi iltifat ederek hayal gücünün sınırlarını zorlamıştı bi şahıs.
Vay anasını karıya bak dediler bugün .
yüzün aya benziyor diyeni duydum. Ne diyorsun övüyor musun sövüyor musun be arkadaş.
(bkz: çok marjinalsin) nickimin sebebidir.
Çok öpülesi dudakların var.
otoparkta denk geldğimizde araba parkedemeyişime gülüşün çok tatlı ama insanlık namına bildiğin hayvansın.
çişini çok tutup bi anda işeme hissisin.
Dün en yakın arkadaşlarımdan birine 'Bende sevdiğin özellikler neler?' diye sordum. 'Saçların,gözlerin' dedi. Ben saçlarım, gözlerim miyim ki?
(bkz: bu gezegen sensin)
benim için o kadar değerlisin ki; seni bazen bi dağ evine kapatıp evire çevire döverek sevmek istiyorum.

not : kız biraz çılgındı. fazla çılgındı.
bazı yazarların henüz almadıkları iltifattır.
Kirpikleri değişelim mi demişti bir kız arkadaşım. Sanırım iltifattı.
Çok farklısın.
''gerçekten baya boktan bir adamsın ama gerçekten çok iyi bir dinleyicisin.''
(bkz: siker misin sabaha mı bırakırsın sorunsalı)
ellerin çok güzel.
senin kadar güzel küfür edenini hiç görmedim.
oha daha önce o kopçayı kimse o kadar hızlı açamadı.
Senin o gamzeler gerçek mi lens mi?
ne tatlısın ya, aynı minnie mouse' a benziyorsun .
fare mi dedin şimdi sen bana?
karşıdakine ne zerk ettiği belli olmayan biridir o. korkutucudur; üzülmesinden, mutsuz olmasından çocuk gibi korkulur. yakıcıdır; gülüşüyle ısıtır, bakışı yakar. keyif vericidir; yüksek doz kahkahası insanda kalıcı zevk bırakır. bağımlılık yapar; öyle ki onsuz geçen bir günü hiç yaşanmamış saydırır. tehlikelidir; ansızın akla gelir şuuru kapar. kim ne derse desin kimyanızı bozar, salaklaştırır.
ayakların kocaman.
4 yaşında bir çocukdan alınmıştır. Cok yakisiklisin seklindedir. Olayi sıradışı yapan sey ise kız olmam.