18 yaşında 5 yıllık ilişkiden çıkan türk kızının yapmak istediği şey olsa gerek.

ne işin var senin o yaşlarda sevgiliyle falan? git lgs falan çalış.
alıp besleyiniz. yaş farkı sorun edilmediği sürece o sevgiliyi ellerinizle yaratmış olacaksınız. bir türk filminde geçiyordu bu konu. umarım besleyip büyüttüğünüz elinizden kaçıp gitmez.
bir gün bir dünya yıldızına sahip olma ihtimalini içinde barındırır.
(bkz: sübyancılık)
ilerde başarılı olunmak isteniyorsa yapılması gereken eylemdir.
sübyancıların yapacağı iştir.
-osman amca ben büyünce ne olucam ?
-sevgilim olucaksın cerencim
-ama ben doktor olmak istiyorum
-bende hep doktor bi sevgilim olsun istemişimdir benim için mahsuru yok.
tamer abimin yapmaya çalışıp götünde patladığı olay,

kendisi uzun bir uğraş ve 7 sene verilen emekten sonra elinden uçup giden hatunun arkasından aynen şöyle demişti,

büyüt besle 7 kat çık, çatıyı başkası bağlasın, böyle ustalığın a... k...!
alemin kaşarlaştığı şu düzende en mantıklı olandır.
erkeklerin yapacağı ama şaşıracağı durumdur. Mesela küçükken sümüklü fatma dediğin büyüdüğünde taş gibi oluyor. Yaşadığımız bir olay.
sonu hüsran ile bitecek eylem. yetiştirsen ne olacak biraz göze batan bir isim olduktan sonra yine zengin piçleri alcak, pardon büyük takımlar alcak.
scoutları gönderdim alt yapıya taş gibi sağlam defanslar, at gibi koşan orta sahalar, her bulduğu fırsatı göle çeviren forvetler ekleyecekler.

tanım: geleceğe yatırım yapmaktır.
ulan ben 10-11 yaşında cm oynamaya başlamış adamım, hep de genc oyuncular alırdım kadroya. o zamanlar nasıl aklima gelmedi bu hayret.

demek ki o zamanlar kari kiz camiasiyla cok aram yokmus. harbiden de yoktu amk top pesinde gecti yillarim hep.

halbuki o yaslardayken altyapıya yatırım yapsaymışım muhtemelen bir la masia, bir ajax altyapisindan hallice olan altyapi bilgimle kendime uygun bir eş yetistirirdim. 18 ine basınca da omurluk profesyonel sözleşmeyi imzalar baska erkeklere transferine engel olurdum.

iste bunlar hep vizyonsuzluk.