bugün

Alper, Ada'ya büyük darbeyi vurduktan Polat Alemdar ve adamları Alper'in yolunu keserek Ada ile evlenmeye bir şekilde ikna ederler. Bir ay kadar sonra Alper, Recep ivedik ve halıcı Arif Işık'ın şahitliğinde dünya evine girer. Çift ilk danslarını Ayla Dikmen söyleyeceği anlamazdın şarkısı eşliğinde yapacakken ses sisteminde bir arıza meydana gelir. Davetlilerden deli emin "ben yaparım abi" diyerek işe atılır. Düğün pastasını midesine ışık hızında indiren Recep ivedik yere yığılır.
Ada yaşadığı bunalımdan kurtulamaz. Alper'i tekrar görmek için restorana gider. Alper'i öldürür ve hapislere düşer.
--spoiler--
alper, ada ya büyük darbeyi vurduktan sonra; "şaka yaptım lan mına koduğum, sen de amma sulu gözlüymüşsün ha" der. tekrar sevişmeye başlarlar. sonra anası girer odaya, "aç karnına sevişilmez, dolma yaptım size, yiyin sonra devam edersiniz" der. alper cinnet geçirerek annesine bağırır. birden yatağın altından alper in eski kırığı çıkar. "ben dolmayı çok severim, hani nerde" diyerek araya girer. ada tekrar ağlar. birden diğer kıza saldırır;"sen dolmayı değil, domalmayı seversin şıllık" der. film böylece bir kısır döngüye girer. bu olaydan 1 ay sonra alperle, çalıştığı restoran ın şef garsonu el ele hollanda uçağına binerken görülür. film burada biter.
--spoiler--
alper: ada ben ayrılmak istiyorum ama son bir kez zikişelim.
ada:peki(aglayarak alperin zikine vurur) benden sana son bir hatıra.
alper:ada naptın!
ada:benden sonra bir daha asla yapama diye.
alper'in annesi:oğlum dolma ye geçer.
karı-kız takıntısı olan alper, ada'dan ayrıldıktan sonra yine bir genelev tarzı bir yere gider. daha önceden almış olduğu liseli fantazisi sözü ile yanıp tutuşan alper, geneleve girer veeee suratına tokat gibi çarpan bir görüntü vardır karşısında = ada. * *
--spoiler--
sonunda adam ölüyor.
--spoiler--