bugün

yeni kurulmuş terör ihbar hattı.
Ilk ihbarımı yapıyorum. pkk terör örgütü değildir diyen siyasetçi, sanatçı ve tüm yazarları buradan şikayet ediyorum.
suistimal edilecek ve toplumsal zararlara neden olacak terör ihbar hattı.
Teröristler kandilde diye ihbar yapsak para verir mi diye düşündüren hat. Evet.
yeşil ile beyaz toros hattı.
çevrenizde gördüğünüz pkk'lıları ihbar etmek için kurulmuş faydalı hattır.

(bkz: pkk nın istanbul da yola bomba döşemeye başlaması)
Devlet ilk önce kendi elindeki bilgilere baksın. mecliste ve kamuda bir sürü var. kamuda çalışanların facebook sayfalarını incelemeri yeterli.
Terör örgütü militanı olduğu bilinen kişilerin ihbar edilmeleri gereken hat. Alınan ihbar doğrultusunda güvenlik güçlerimiz gerekli araştırmayı yaparlar, yedi göbek sülalesinin ne mal olduğuna kadar çıkarırlar.

Ülkemizin artık bölücü ve dinci teröristlerden arındırılması gerek.
sözlüğümüzdeki bir çok terörist sayesinde aktif olarak kullandığım hattır. operatörün birinin 3 çocuğu olduğunu öğrendim bugün birisi teogdan 378 almış
çok faydalı bi başlık olmuş.
bugün fazlasıyla eceline susayan mevcut zira
kullanın kullandırın.
bordo klavyelilerin iş başından olduğu hat.
kurulduğu günden bu yana 100 bin vatandaşın ihbarına cevap vermiş terör ihbar hattıdır. sivil ihbarın önemini bir kere daha gözler önüne sermiştir. bu hattan yapılan ihbarlar sayesinde;

15 kalaşnikof, 52 şarjör ve 997 mermi, 560 kilogram amonyum nitrat, 9 el bombası, 6 kilogram C4 tipi plastik patlayıcı, 46 tüp içine hazırlanmış el yapımı patlayıcı, 3 jeneratör, 8 elektrikli fünye, 3 el telsizi, 3 dürbün, 86 pil, bir IR hedef işaretleme, 3 askeri elbise, 2 hücum yeleği, 2 bin 130 metre kablo ve 6 ton yaşam malzemesi ele geçirilmiş.

http://www.sabah.com.tr/g...vatandas-pkkyi-ihbar-etti