bugün

türklerin almancılarla tanıdıkları ve bayıldıkları otomobillerdir.
sağlamlığı ve kalitesiyle anılan otomobillerdir.
almancıların götünün bok koktuğu almanya'da binemedikleri türkiye'ye gelince kiralık olarak binebildikleri otomobillerdir.
takoz gibi bulurum, kendilerini. binmem yani. fransız arabalarından seçerim, her daim. ama seçerim. hepsi iyi değildir yani.
Beni rus kadinlarindan daha cok tahrik eden otomobillerdir. Saglamdirlar, arkadan itislidirler genelde. Ozellikle E46 kasa kodlu bi bmw M3 her gece ruyalarima girip beni buyulemektedir.
tüm dünyaca saygı gören otomobillerdir.
ben fiat, renault, ford vb. çalışanlarının da bu saygıyı gösterdiklerine şahit oldum.
sadece japonlar; örnek vermek gerekirse toyota çalışanları beğenmez alman arabalarını, kendilerinin daha iyi olduklarını düşünürler.
dünyanın en iyi otomobilleridir.
ne mi kaldı geriye?
(bkz: porsche)
kalitedirler vesselam.
araba dedinmi " sesleri kestiren" ülke. kalite ve işliçikte dünyada 1 numaradır.
fransız peugeotlarına göre çok sağlam hatta taş gibi arabalardır. mercedesler beni tahrik eder. onlara karşı bir şehvet oluştu sanırım.
peder beyin vazgeçilmezi.
(bkz: mekanikte alman elektronikte japon)
audi mercedes ve bmw nin bazı modelleriyle şevişebilirim o derece yani.

tanım: insanın cinsel tercihlerini degiştirip arabalardan hoşlanmasını saglayacak kadar saglam ürünlerdir. bayılmaktayız.
övmek için kullanılan tank gibi tanımlaması, takoz ve kalas olduklarını da onaylar.
araba deyince insanın aklına gelen ilk şey.
paranın satın alabileceği en iyi iki şey için tıklayınız;

(bkz: mercedes)
(bkz: porsche)
mükemmelliğin bir kaportanın altına dört teker ve içine bir motor takılmış hali.
almanlar gerçekten mühendisliğe yatkın bir millet.geçmişte bir çok savaşta mühendislerinin tasarladığı teçhizatlar sayesinde hep önde olmuşlardır.arabalarda da durum böyledir.dünyanın en iyi araba markaları bu ülkenin çatısı altında,adamlar resmen kendileriyle yarışıyorlar otomotiv sektöründe.son olarak şunu söylüyorum alman araba üreticilerinin standartları diğer markaların lüx kabul ettiği şeylere tekabül ediyor.
almanlar arabaları için:
bmw yi hız için,
mercedes i konfor için,
audi yi de her ikisi için yaptık derler.
das auto. adamlar saha iyisini yapana kadar en iyisi onlar. saygılar.
mercedes fabrikasının duvarında bundan iyisini tanrı yapar diye boşa yazmadıklarının göstergesidir.
(bkz: mercedes)
(bkz: audi)
(bkz: bmw)
(bkz: volkswogen)

sözün bittiği yer....
bir disiplin harikasi otomobillerdir.

gercekten kaliteli, kendi icinde illaki artisi eksisi olan, ama kaliteli bir surus keyfi sunabilen otomobiller uretir almanlar.

avrupa genelinde dahi - istisna markalar haricinde- oldukca populer olan alman otomobilleri dunyanin pek cok kosesinde alici bulanilirler.
alman otomobillerinden mercedes candır canandır ötekileri faso fisodur .
islam için hicaz ne ise, araba için de almanya odur. yeterli bir tanımlama oldu sanırım.

(bkz: opel)