bugün

insana garip gelen durum. açık havada, göz önünde neden değil de kuytuda sotede? bu durumda aktarana inanmak zorundayız galiba. ama kötüye de kullanılabilir bu. birisi çıkıp ben de mağarada mesaj aldım dese ne diyeceğiz?
Diğer peygamberler de öyledirler.
Tespite bak. Ulan koskoca yaradan rahman ve rahim olan allah cc insanlığa mesajı basın toplantısı yaparak mı verecekti?
Ahh keşke kameraya falan da cekseydiler tüh.
mesajların konsept olarak mağaradan çıkamamasıyla taçlanmıştır, bu yüzden en yakın din 1400 sene geriden takip etmekte insanlığı. bunların ben evrenseliz palavralarına limon sıkayım.
birisi çıkıp ben de mağarada mesaj aldım dese ne diyeceğiz?

Ne diyecen amk. Eğer biraz beynin varsa benim sana inanmam için bana mantıklı sebepler söyle beni ikna et diyecen.
gökyüzü kutsaldır, engindir.
dağlarda bu kutsala giden doğal bi merdiven. tanrıya daha yakın olunan uç nokta.
manastırlarda dağlardadır, budist tapınaklarının en cafcaflıları da.

bu tanrı aracılarının doğal seçilimidir.
''tanrıya daha yakın olunan uç nokta''
bunu demeyeydin iyiydi..
'' KAF-16: Andolsun insanı biz yarattık ve nefsinin kendisine fısıldadıklarını biliriz. Ve biz ona şah damarından daha yakınız.''
Whatsapp'dan mı yazsaydı koskoca tanrı amk. Görüldü yapıp cevap vermezsiniz pezevenkler.
Nedense o mesajı kafa yapan mor mantarın yetiştiği yerdeki mağarada vermesidir.
insanoğlu varolduğundan beri her yerde verildi o mesaj ama atalarınız gibi siz de inkar ediyorsunuz.
düşünülesi bir durum.
Gökdelen vardı da vermediler mi tövbe est.