bugün

tövbe estağfurullah bir de titreyerek boşaldığımız da izliyorsa. cehennem yakın meşaleleri yakın.

editimsi : evet efendim bir başlık başıma kaldı durumu ile daha sizlerleyiz. kaçma lan.
anan gençken götten verirkende görüyordur öyleyse. birde öyle bakmak lazım olaya. başka türlü anadan bölesi çıkmaz.

tersten yemiş çıkanda ters işte.
terbiyesizler. melek bile giremiyor tuvalete siz büyük abdestinizi yaparken. ahlaksız adamlar.
sanki allah tuvaleti göremiyormuş gibi bir durum varmış gibi söylenmiş. hani allah her yerdeydi? yani tuvalette sıçarken allah bizi göremiyorsa istediğimiz günahı işleyebiliyor muyuz? dinin bug'ı bu mu yani?
bir yetiye sahip olmak başka bir şeydir...

evde kediniz varsa... bakma görme yetiniz de var...

karşısına geçip kedinin sıçmasını izliyor musunuz aq siz?
kedim sıçarken izlediğim de oldu ama bu istisnai durum haricinde kedimin tuvalette yaptığı şeylerden habersizim. dolayısıyla ben allah olsam kedi de ben olsam allah benim ne yaptığıma arada sırada bakıyor genellikle bakmıyor mu yani? yine istediğim günahı işleyebilirim demek oluyor bu.
Sol framede görünen zibilyon tane allahlı başlığın bir diğeri. Sanırım allah'la herkes dalga geçince sıkılıp allah'la ilgili konuşmayacağız müthiş plan bu:)
allah her şeyi görür. allah her şeyi gördüğüne göre bizi tuvalet ihtiyacımızı giderirken de görür herhalde.