bugün

(bkz: benim de canımı al ama bunlar ile aynı yere koma)
Alayınız için Bir an önce gerçekleşmesini dilediğim... Açın lan ortalığı.
(bkz: şoka girmiş kemalist saçmalıkları)
(bkz: sıkın kafasına can çekişmesin)
cehenneme gitmek isteyen bir insanın serzenişi*. haksız kazanç, yolsuzluk, çalıp çırpmak, yalan söylemek, hakaret etmek... bunlar sevap mı yoksa, ben mi yanılıyorum acaba?
(bkz: ayet yok mu ayet)
akp li olmayanların ölümsüzlüğü yakalamasına emsal teşkil edecek durum olur ki, ala olur.
yaz ayında söylemişse kişi bunu :
muhtemelen öğlen 11-3 arasında güneş yemiş plaj şezlonguna dönmüştür, sayıklıyordur.

kış aylarında söylemişse :
ayazda kalmış bekçi şeysine dönen beyni normalde az çalışmasına nazaran daha yavaş işliyordur soğuktan, oksijen gitmiyordur beynine.

ayrıca (bkz: #6710505)
bu düşüncenin bi an önce bütün akpartilerde hızlandırılmış olarak cereyan etmesi gerekir. keşke hep beraber biryerde toplanıp bu eylemi yapsalar.
(bkz: allahım doğacak çocuklarımızı mhpli olarak ver) in başka bir versiyonu olsa gerek.
allah ı kandırmaya çalışmaktır.

-biz akpliydik biz de mi öldük?
bir an önce gerçekleşmesi gerekendir.
başlıkları altalta okuyunca ortaya şöyle birşey çıkıyor;
türkçe deki en güzel küfür
allahım canımızı ak partili olarak al
tesadüf işte *
(bkz: akpli değilim ama akpli olarak ölmek istiyorum)
mundar olarak ölmekle eşdeğer.
kavga da söylenmeyecek bir cümle, bir yakarıştır. takım tutar gibi ibadet etmenin yanı sıra, dünyevi meseleleri,şeytanlıkları ve cambazlıkların reklamını dua ile yapmaktır.

sizi pazarcılar sizi.... satılık iman var diye tabela asmadığınız kaldı boynunuza...
inşallah akp li olarak ölürler. hepsi birden yarın mesela. yurdumun yobazlık tehlikesi hemencek silinir ayrıca bütün akp liler de istediğini elde etmiş olur.

(bkz: duy seslerini yarab)
x parti iktidara geldiğinde de bu insanlar x partili olarak ölmeyi dileyeceklerdir. (bkz: döneklik)
eminim öbür tarafta da akpartililerin bir ayrıcalığı olacaktır.
Dikkat çekmek için söylenen söylem.
ak partili koyunların kesim öncesi temennileridir.
bir yalaka sözüdür. ayrıca uyarlamadır. her iktidar değiştiğinde allahın canlarını x/y yada z partili olarak almasını isteyeceklerinden büyük allahım gerçekten canlarını alana kadar çok kereler değişecektir. başlık akp versiyonudur sadece.
(bkz: allam işalla allam) ama hepsini bi anda al emi kurban olduğum, kıyma bize daha fazla.
çünkü öyle yaşamaya katlanamam diye devam edecek olan istek.
(img:#285418)
fanatiklik katsayılarına ve dini kavram kargaşalarına bakıldığında, doğal histeriklikte söylemiş olabilecekleri sözdür. mümkün olsa, dinimizin ismini islam'dan akparti'ye çevirmeye kalkarlar. akp'li olmayanların inanç sorunu olduğunu düşünürler. hatta içlerinden bazısı, akp'li olmayanların inançsız olduğunu düşünmek ve dile getirmek suretiyle küfür yoluna girmiştir.

allah'ım sen bizi fanatikten, fanatiklikten, siyasetten, siyasetçiden koru ve arı, duru imandan ayırma. amin.