bugün

son ses kayıtlarına göre neden söylendiği rahatça anlaşılabilen söz. reyhanlı'daki katliamı kimin yaptığını, ne için yaptığını artık bütün türkiye biliyor!
11 yılın sonunda, vatandaşın cebini, yüreğini kanırta kanırta bize söyletti bu lafı!
müslümana allah sız diyen dinden çıkmıştır sözü dinlememeli umursanmamalı yok sayılmalıdır .

sadece uzaktan saygı duyulmalı aslında buda çokda neyse insanlık bizde kalsın .

durmak yok koyun diyenlere allah sız diyenlere koymaya diyoruz kardeşlerim .

bende milyonlarca türk vatandaşından biri olarak allah tayyip erdoğandan razı olsun diyorum ona allah sız diyenlerin yüzlerini küçük bir tebessüme bile muhtaç etsin diye dua ediyorum .

zaten gülemiyorlar daha beter olsunlar .

allah düşmanlarına fırsat vermesin yolları kapıları ardına açık olsun diyorum .

durmak yok yola devaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam ! diyorum .

bütün kardeşlerime selam ediyorum .
içimi rahatlatan vatandaş söylemidir.
daha sonra gözaltına alınmış vatandaştır. ileri demokrasi böyle bir şey demek ki.
amcanin asiri sinirden ve stresten dolayi agzindan dokulen,ancak belli bir zaman sonra kaziga oturmasina sebep olacak olan cumle.
milyonların sesi olmuş dayının haykırışı.
sığırları yönetir.
uzakta olmayan hepimizin tanıdığı başbakandır.
(bkz: kral çıplak)
allah, kitap, din sömürüsü ile bugünlere gelmiş bir başbakan için söylendiği düşünülünce daha da anlamlıdır.
hatta allahsızlığı yayma kürsüsü başkanıdır.
tespittir. hem de tespitin kralıdır. keşke böyle bir olay olmasaydı da hiç duymak zorunda kalmasaydık ama ne yazık ki gerçek.

(bkz: malumun ilanı)
duygulara tercuman olmus.
cuk oturan bir tanımdır.
insanların çok canını yaktı. halk bunun neden olduğu eksikliği tanımlamış. bravo.
bir reyhanlılı görgü tanığının haykırışıdır ve bu haykırışıyla milyonların hislerine tercüman olmuştur.
sonunda büyük türk uyanıyor sanırım. gerçek tanrıya inanan bir türk oğlu olarak boşbakan ve allahı nerede demekten kendimi alamıyorum. eğer bu adam bir dahaki seçimde kıçını o koltuktan kaldırmazsa moğolistan vatandaşlığına geçmeyi düşüyorum.
bu söylediklerinin sandığa gittiğinde de aklına gelmesini temenni ettiğim vatandaştır. aksi halde hiçbir önemi yoktur.
her ne kadar sonunu kesmeye uğraşsalar da sonuna bir de "ibne" sözcüğü yetiştirilmiş olan çok haklı serzeniştir.
http://www.youtube.com/watch?v=dWsaF0eb_Cw
adana dili ve edebiyatı bölümü 'ndeki başarılı bir öğrencinin kurduğu cümledir. eksiği olmakla beraber umut vericidir.
insanın daha neler söyleyesi, sövesi geliyor ama neyse...
(bkz: allahsız oğlu allahsız başbakan)
gelinen noktadan başbakanın ve hükümetin de sorumlu olduğunu düşünen vatandaşın sözleridir. bir kaç ay önce "kardeşim esat" dediği adamla ne ara ve hangi sebeplerden ötürü bu kadar kanlı bıçaklı olduğunu merak etmektedir. tabi tüm bu olan bitenlerden sonra "suriyede yeni bir hükümet kurulacak da bize de ihalelerden, şundan bundan pay düşecek" diye ellerini ovuşturan çakallar vardır, her zaman da var olacaktır. ancak son tahlilde görülmektedir ki bu tarz meselelerde kaybeden her zaman masum sivil halktır, şirketi şusu busu olmayan insanlardır. patlama olur, onlar ölür; savaş çıkar, onlar ölür-öldürür; terör çıkar, onlar ölür.

şimdi hala bile "ordu suriyeye girsin, esatı indirsin" diyebilecek olan saftirikler vardır. onlar da zannetmektedirler ki, başbakanın da, diğer liderlerin de en büyük derdi suriyede yaşanan katliamlardır. he canım he, seni de leylekler getirdi zaten.
yandaş medya tarafından hemen sesi kısılan vatandaşın haklı feryadıdır.