bugün

Allah niye şeytani yaratmis, Allah neden deprem yapiyo, Allah neden Afrika'daki çocukları aç birakiyo diye sacmalayip ateist olcam ben banane diyen tiptir.
ilaveten; Allah bunları emrediyosa ben de Allah'a inanmiyom der bu beyinsiz amip türü.
buna da şükür denilecek durum.

bu süper zekalı "çok yağuşugluyum, kızları cezalandırmak için ibne olmaya karar verdim. sadece erkeklere seks yapacağım" deseydi (veya bağyan olup erkekleri cezalandırmak için lezbiyen olmaya karar verseydi) ne olacaktı?

yine de vicdanlı davranmış da sadece allah'ı cezalandırmaya (haşa) karar vermiş.

neyse, burada bebeklerin doğum sonrası en az 1 yıl anne sütü ile beslenmesinin-emzirilmesinin ne kadar önemli olduğunu görmüş oluyrsunuz.
sakın babanızı emmeye kalkmayın.
emerseniz bu durumları yaşarsınız.
buna da şükür denilecek durum.

bu süper zekalı "çok yağuşugluyum, kızları cezalandırmak için ibne olmaya karar verdim. sadece erkeklere seks yapacağım" deseydi (veya bağyan olup erkekleri cezalandırmak için lezbiyen olmaya karar verseydi) ne olacaktı?

yine de vicdanlı davranmış da sadece allah'ı cezalandırmaya (haşa) karar vermiş.

neyse, burada bebeklerin doğum sonrası en az 1 yıl anne sütü ile beslenmesinin-emzirilmesinin ne kadar önemli olduğunu görmüş oluyrsunuz.
sakın babanızı emmeye kalkmayın.
emerseniz bu durumları yaşarsınız.
eline ne geçtiği merak edilen ergendir.

ALlah işinizi doğru yapın diyor, çalmayın diyor, kul hakkı yemeyin diyor. insan öldürmeyin diyor. bunlara da mı isyan ediyor?
Adım adımda gerçekleşebilir şu şekilde;
görsel