bugün

Allahım bunu diyen tiplerin saçı fırça gibi ben cumaya gidiyom sacim seyreliyo sen bilirsin yine de.
acaba çarpıldı mı bu arkadaş.

sanmam.
bir iddaadır.
(bkz: cin varsa bana musallat olsun)
zeus varsa beni de siksin!
Çarpmış zaten.
(bkz: çarpıldı)
43 yıldır yaşamakta ve allaha ana avrat düz gidip her türlü küfrü etmeme rağmen hiç çarpılmadığım için gerçekleşmeyecek işlem.
Kapat gözlerini şimdi, dön arkanı.
bir meydan okuma. Beni de çarpsın bi zahmet belki dine dönerim.

Edit: çarpmadı arkadaşlar sonsuz merhamet sahibi olduğu için olab
bu ülkede yaşadığına göre, emin ol çarpmıştır.
(bkz: Zamanı gelince)
(bkz: çok uzun zamandır allah tan haber alınanaması)
(bkz: ergen ateist)
zaten çarpılmışın, ağzın götüne dönmüş. daha ne yapsın allah sana.
eğer gerçekten varsa benim başıma gelecek olan olay.
ki zaten olamaz değil ama dinde anlatılanlar gibi olma olasılığı tarihte yaşanılanlar, belgeler, hadisler, anlatılanlar ve akıl yürütme ile detaylı karşılaştırma sonucunda çok düşük.
eğer allahın yaratıcısı yok ise bu birşeyin yaratılmak için yaratıcıya ihtiyaç duyması gerekmediği anlamına gelir.
allah'a meydan okumadır.
zall varsa beni çaylak yapsın desen zall seni siklemiycektir. belki bunun gibi bi şeydir bu da. ne dersin?
Bir yakarış.
Ateist bir ergene ait sözdür. Sanki koskoca allah, basit bir geri zekalının gazına gelecek.
haha bir açıklaması olmayınca allahın sizle işi olmaz diyor, sizi dikkate almaz diyor. allah ın bizzat helak ettiği haklar var ve bunlar allah a inanmadığı veya gönderdiği peygamberlerin yolundan gitmediği için oldu. allah o inançsızları hedef alıyor veya dikkate alıyor da 21. yy inançsızlarını neden dikkate almıyor? sonuçta ikisi de allah a inanmayan, peygamberlerini tanımayan insanlar değil mi?

bakın bu da çok enteresan.
pire için yorgan mı yaksın allah? işin bütün sırrını senin gibi bir inkarcı için mi kaçırsın yani?
Yazar burada elektrik çarpmasından söz etmekte.
Ulan allah çarpası nedir.
Otomatik kapı mı lan bu çarpacak.
Eğitim şart arkadaş eğitim .
Cennet ve Cehennem olarak sınıflandırılmıştır. Yok öyle sallamak. (bkz: Çarpmak) demişler yahu. Güldüm .
Şimdi allah "adres ver" diye mesaj atacak. Ondan sonra abi yapma abi etme deme hiç ergen.