bugün

çarpılmışsın çarpılacağın kadar düşene bir de o mu vursun...
Akıllara sagopa kajmer'in ateist olduğunu açıkladı çarpıldı haberini getirmiştir.
Peşin edit: haber içeriğini bilmiyorum sadece geyiğini gördüm
çarpılmadığını düşünen insan talebidir. çarpılmak öyle filmlerdeki gibi ağzının yüzünün yer değiştirmesi ile olmaz her zaman..

misal bir kitle var ülkede şimdi telaffuz etmeyeyim kızıyorlar sonra onları biraz incelerseniz anlarsınız ne demek istediğimi..
çarpsın da gör ebenin örekesi kaç bucak.
sen basit adam olduğundan seni ciddiye almaz. ama bir hawking olsaydın:

önce

görsel

allah yok dinler yalan, allah varsa beni çarpardı dedikten sonra

görsel

hastalandı filan masalları anlatmayın. ağlayacaksanız oynamayalım. sana da aynısı olsa, "hastalandım" diyeceksin.
istatistiklere dünyada en acılı hastalık çeşidi kanser çeşitleri giderek artıyor. geçen yüzyıla göre onlarca kat artış varmış.

vardır bir sebebi.

arayan buluyor. mevlasınıda belasınıda.
böyle müthiş bir beyinsizlik tesadüf eseri oluşamaz, imana geldim.

teşekkürler.
Oh May god diyerek imana geldim sayende.
Adres ver gelip çarpayım dedirten başlık. Hadi eyv.
Olum şu an burda olsaydı ağzını yüzünü silkerdi ama sen bekle arıyorum. Ayrılma bi yere.
allah da şimdi sen inan diye çarpar moruk sınav felan hikaye yani.
Şimdi allah "adres ver" diye mesaj atacak. Ondan sonra abi yapma abi etme deme hiç ergen.
Cennet ve Cehennem olarak sınıflandırılmıştır. Yok öyle sallamak. (bkz: Çarpmak) demişler yahu. Güldüm .
Yazar burada elektrik çarpmasından söz etmekte.
Ulan allah çarpası nedir.
Otomatik kapı mı lan bu çarpacak.
Eğitim şart arkadaş eğitim .
pire için yorgan mı yaksın allah? işin bütün sırrını senin gibi bir inkarcı için mi kaçırsın yani?
haha bir açıklaması olmayınca allahın sizle işi olmaz diyor, sizi dikkate almaz diyor. allah ın bizzat helak ettiği haklar var ve bunlar allah a inanmadığı veya gönderdiği peygamberlerin yolundan gitmediği için oldu. allah o inançsızları hedef alıyor veya dikkate alıyor da 21. yy inançsızlarını neden dikkate almıyor? sonuçta ikisi de allah a inanmayan, peygamberlerini tanımayan insanlar değil mi?

bakın bu da çok enteresan.
Ateist bir ergene ait sözdür. Sanki koskoca allah, basit bir geri zekalının gazına gelecek.
Bir yakarış.
zall varsa beni çaylak yapsın desen zall seni siklemiycektir. belki bunun gibi bi şeydir bu da. ne dersin?
allah'a meydan okumadır.
eğer gerçekten varsa benim başıma gelecek olan olay.
ki zaten olamaz değil ama dinde anlatılanlar gibi olma olasılığı tarihte yaşanılanlar, belgeler, hadisler, anlatılanlar ve akıl yürütme ile detaylı karşılaştırma sonucunda çok düşük.
eğer allahın yaratıcısı yok ise bu birşeyin yaratılmak için yaratıcıya ihtiyaç duyması gerekmediği anlamına gelir.
zaten çarpılmışın, ağzın götüne dönmüş. daha ne yapsın allah sana.
(bkz: ergen ateist)
(bkz: çok uzun zamandır allah tan haber alınanaması)
(bkz: Zamanı gelince)