bugün

Madem allah var o zaman bazı yok diyen yazarlar neden çarpılmıyormışduring.
çarpmaz o genelde günahlar bakiyesine yazıyor.
sonra ben yakıyorum.
okur yazar sevmiyor.
Azgınlıklarını arttırıyorlar ahir zamandayız. Peygamber gelmediği için helak olmuyorlar. Ahirette görecekler cehennem yaklaştırıldığında. Benim hiçlikten gelen canım kardeşlerim..
''sakın allah'ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma. ancak onların azabını korkudan gözlerin dışarı fırlayacağı bir güne erteliyor.''
ibrahim s ayet 42

işte bundan dolayı. bak sorunuzun cevabı 1400 sene önce verilmiş.
şimdiki halimizin çarpılmamış hallerimiz olduğunu sananların yaptıkları tespittir. çarpılmayı çok yanlış anlamışsınız siz öyle ellerin ayakların yer değiştirmiyor. farkında bile olamadığınız bir dizi musibet veriyor sizde kıvranıp duruyorsunuz. musibetin iki tanesinin de adları belli şekilleri şemalleri belli..
belki meşguldür. kabi'deki vinç olayı gibi.
Merak ettiğim konu. Kuranı yırtan kızdan beri kimse çarpılmadı. (bkz: Kuranı yırtan kız)
"inkâr edenler, kendilerine vermiş olduğumuz mühletin, sakın kendileri için hayırlı olduğunu sanmasınlar. Biz, onlara ancak günahları artsın diye mühlet veriyoruz. Onlar için alçaltıcı bir azap vardır"

Ali ımran 178
Gücü yetmediği için.

Didit: eksilemeye gücü var. Bu da fena değil.
Ulan adam Allaha şeytana gay dedi. Daha ne yapsın mk. Çarpacaksan çarp şu adamı ya. iki götten verdiler diye lut kavmini helak ediyosun. Sana gay diyen adam keyif sürüyor. Ha bu arada gay diyen arkadaşa lafım yok. Kendi fikridir.