bugün

Bundan bir kac yuz sene sonra zar da kalmayacak. Bunun yanisira gunumuzde her 1000 kadindan 1 i zarsiz doguyor. Bir kac yuz yil sonra islamin da yalan olduğunu ogreneceksiniz eey muminler.
o ne demek la? allah her şeyi bilen değil miydi?
Allah kadina acisaydi beni yaratmazdi afedersiniz.
Doğru bir yaklaşım. Güvenlik kilidi niye var? Evet.
allah soğana güvenseydi zar yapmazdı..

insan sucuğa güvenseydi zar yapmazdı..

yavşak kendine güvenseydi zar tutmazdı.. :(
Hay senin olmayan beynini...
Acı ama gerçek olan durum. Evet.
Neden güvenemeyeceği bir varlık yaratmış diye sorası geliyor insanın.

Zarın tek işlevinin bekareti belirtmek zanneden geri düşünen birinin beyanıdır
yok daha nelerdir.

insanlığın devamı, hayatın bekası devam edebilmesi için, olmazsa olmaz kadınlarımıza atılan çirkin bir iftiradan mütevelli olarak şuursuzca söylenilen sözdür.

kızlık zarının önemi, sağlık açısından kadın hastalıklarının olmasını engellemek amacı iledir.
Allah, oytunkaran kadınların patlak olup olmadığını anlasın diye yapmadı o zarı.
Sanal zeka olsa günde iki kere doğru düşünecek ama yok arkadaş. Beyin Tınne .
libido et derdinde tıbbi gerçekler can derdinde şeklinde yorum yapabileceğim başlık.
zar sağlıkla ilgili bir meseledir. malum bölgeyi her türlü zararlıdan korumak için oraya iliştirilmiştir.
tavlanın da zarı var, tavlaya da mı güvenmedi.

edit: tanrım yeterrr sana geliyorum.
Nasıl başlık lan bu kahkaha attım, ciddi ciddi tartışılmış. (bkz: müslüman) (bkz: hala dinin tartışılması)
Ortaçağ zihniyeti taşıyan anadolu çomarlarını savunduğu görüş. Siz ne içip bu başlıkları açıyorsunuz lan. Gerçekten özel değilse torbacınızın numarasını alabilir miyim.
Kızlık zarının tek işlevini bekaret sembolü olmak sanan,okulda aldığı fen dersinde çıplak kadın vücudu görünce tahrik olan zihniyetin iddiasıdır. Neden gelisemedigimizin, kadın cinayetlerinin neden hâlâ bu kadar cok sayıda işlebdiğinin sebeplerinin en büyüğü bu zihniyettir. Erkeğin elinin kiri ama kadın orospu. Sıçayım o boş kafanıza.
Soğanda da zar var allah soğana da mı güvenmemiş? Saçmalamayın.

(bkz: saçmalardan seçmeler)
erkeklere de kullanırlar diye beyin vermiş ama durum ortada maalesef .
(bkz: beyin tertemiz hiç kullanılmamış)
kızlık zarına gelene kadar düşünülmesi gereken o kadar şey çıkıyor ki erkek tarafında.bir kız bekaretini kaybetmeden de buna benzer şeylerin çok daha kötüsünü yapabiliyor dostum.emin ol.zar kısmı sadece görünen kısmı.
erkeğe de güvense siki kalkık yaratırdı. allah'ın işine karışmasak diyorum.
Allah kadına güvenmeseydi zarı her ilişki sonrasında yenilenecek şekilde yaratırdı. (Deri gibi) böylece evlendikten sonra kocasını aldatmasının önüne geçmiş olurdu.
Biraz saçma bir örnek oldu ama demek istediğim, ona göre bir şey yaratırdı madem öyle. Bir çok kadın evlendikten sonra aldatıyor.
Allah kadına değilde erkeğe güvenseydi eğer kadının zarı olmazdı.
AHAHA ULAN NE GÜLDÜRDÜN BE ALLAHSIZ.
doğru tespittir. allah bu konuda o kadar hassastır ki dişi balinalara bile zar takmıştır.

bildiğiniz gibi erkek balinalar eşleri bakire çıkmazsa, iyice dövüp, babasının denizlerine göndermeleri ile tanınırlar!.. aralarında eşine türban taktıranı da çoktur.

sittiğimin cahilleri sizi...